Skocz do zawartości


cjerzy1

Rejestracja: 15 gru 2011
OFFLINE Ostatnio: 14 12 2014 11:05
-----

Moje tematy

Odinstalowanie się Skype

14 12 2014 - 10:34

Ostatnio mam niewytłumaczalne przynajmniej dla mnie zjawisko. Chodzi o samoodinstalowanie się Skype (wersja 6.21.0.104). Jak go zainstaluję, to pochodzi kilka dni i nagle przy włączeniu kolejnym laptopa już go nie ma. Po prostu się odinstalował. Może już ktoś miał taki problem, chętnie wysłucham rad. Dodam, że systemu pilnuje AVG  AntiVirus Free Edition 2015 i że nie informuje o żadnych zagrożeniach.

 


Jak się pozbyć IAStorDatasvc.

12 12 2014 - 16:45

Laptop Dell z systemem Windows 64 bit. Od kilku dni przy każdym włączeniu komputera uruchamia się proces IAStorDatasvc, który powoduje: grzanie się laptopa, spowolnienie pracy, za głośna praca wentylatora, zużycie pamięci na poziomie 25 %. 
Jak to dziadostwo wyłączę, to od razu wszystko wraca do normy. Proszę o pomoc w całkowitym odinstalowaniu tego gada, żebym go już więcej na oczy nie widział. Chyba, że to powiązane jest z jakimś programem, jeżeli tak to z jakim ?

 


Nie mogę utworzyć kopii zapasowej

21 11 2014 - 17:07

Posiadam laptop Dell z Win 7 64 bit. Dlaczego nie mogę utworzyć kopii zapasowej ani obrazu systemu za pomocą narzędzia "Kopia zapasowa/przywracanie" znajdującego się w panelu sterowania. Próbowałem kilka razy i za każdym razem ukazuje się komunikat "Wykonanie kopii nie powiodło się. Za mało miejsca na dysku do utworzenia kopii w tle woluminu......itd". HDD laptopa oraz HDD zewnętrzny sformatowane są w NTFS. Pragnę zauważyć, że na dysku zewnętrznym, na którym chcę umieścić kopię jest ok. 150 GB, 

a do jej utworzenia wymagane jest ok. 50 GB. Nadmieniam, że w lutym 2014 r wykonałem tym sposobem kopię zapasową bez problemu.