Skocz do zawartości


chrisnet

Rejestracja: 17 wrz 2006
OFFLINE Ostatnio: 22 02 2012 17:17
-----

Moje tematy

windows 7 i słuchawki bluetooth

26 10 2010 - 16:56

Witam wszystkich.
Mam mały problem z utrzymaniem połączenia słuchawek bluetooth stereo z laptopem.
Trochę o sprzęcie:
Notebook: Lenovo G550
Słuchawki: Gear4 PG118 Bluphones (z A2DP)

Szczegóły problemu:
Sytuacja wygląda tak, że sparowałem słuchawki z laptopem i działają. Problem polega na tym, że za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia bluetooth i manualnie włączyć przekazywanie dźwięku na słuchawki (dokładnie: [ikonka bluetooth w tray-u] "Pokaż urządzenia bluetooth" --> (wybieram słuchawki) PPM --> "Control" i [w nowym oknie] klikam "Połącz". I słuchawki działają. Ale... jak tylko zamknę to okno, to momentalnie bluetooth laptopowy odłącza słuchawki i dźwięk zaczyna lecieć z głośniczków. Jest to bardzo irytujące (żeby nie mówić, że mnie to po prostu wku**ia!!!). Macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić ? Ewentualnie czy można jakoś ustawić bluetooth, żeby automatycznie wykrywał te słuchawki (kiedy się je włączy, albo kiedy znajdą się w zasięgu sygnału) i automatycznie przełączał na nie dźwięk ?

Pozdrawiam...

Już nie trzeba pomocy... rozwiązałem problem. Wystarczyło, że zainstaluje się dodatkowy programik do bluetooth ("Widcomm bluetooth software" --> w moim przypadku firmy Broadcom). Teraz mogę zamknąć to nieszczęsne okno i mi się już słuchawki nie rozłączają... ;)

Blue screen w windows 7

18 10 2010 - 14:46

Witam wszystkich.
Podczas bezczynności komputera (był na wygaszaczu ekranu) wystąpił błąd i pojawił się BSOD, po czym komp się zrestartował. Mam windows 7.
Kod błędu:
BCCode: 1a
BCP1: 00005100
BCP2: C04D8AA0
BCP3: 00000001
BCP4: 62958963
Ścieżki do plików:
C:\Windows\minidump\101810-18937-01.dmp
C:\users\(użytkownik)\appdata\local\temp\WER-22468-0.sysdata.xml

Z tego co znalazłem w necie to błąd BCCode:1a tyczył się pamięci ram. Ale czy w moim przypadku chodzi o to samo, czy jest to spowodowane czym innym ? Proszę o pomoc w tej kwestii.
P.S. Czy są może gdzieś dostępne jakieś "wykazy" tego typu kodów błędów ? Bo jedyne co znalazłem to błędy biosa...
Proszę wszystkich o objaśnienie mi tego problemu...