Skocz do zawartości


Zdjęcie

[cd/dvd] Napęd DVD nie widzi płyt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 grzegorzgu

grzegorzgu

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 08 2007 - 09:39

Witma mam taki problem z moim napedem (nagrywarką LG) DVD..otuż gdy wkładam płytę to popierwsze nie ma autouruchomienia, co zwykle było a nikt nie grzebał w ustawieniach a po drugie napis w moim komputerze Stacja Dysków DVD ..itp nie zmienia się na jaki kolwiek inny napis czyli tytuł płyty który nadałem nagrywając płytę. Ale to nie koniec problemów...Gdy nagrywam płytę czy to DVD albo CD-Rom wszystko idzie ok..ale po skończeniu nagrywania gdy płyta mi sie automatycznie wysuwa, wkładam jąponownie żeby sprawdzićczy sięwszystko nagrało (na płycie widać że jakieś dane są nagrane) no i wkładam płyte i tak jak pisałem nie ma autouruchomienia, pojawienia się tytułu płyty a co najgorsze napęd nie widzi wcześniej nagranych plików ;/ nic a nic. Podczas wkładania płyty nie ma żadnego rozruchu napędu a lampka cały czas miga po czym gaśnie. Postanowiłęm zrobić mały eksperyment...nagraną płytę włożyłem do kina domowego..(nagrywałem muzyke i obrazy) no i kino normalnie pokazało mi nagrane pliki a napęd w komputerze nie pokazuje ;/ Co jest grane z tym napędem? coś jest popsute czy to sprawa systemu (dodam że ostatnio mój system rużne wałki mi robi)

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 08 08 2007 - 12:55

Jeżeli chodzi o autoodtwarzanie to:

start -> uruchom -> gpedit.msc -> Konfiguracja komputera -> Szablony Administracyjne -> system -> 2 x klik na Wyłącz Autoodtwarzanie i ustaw na wyłączone

Dodatkowo przeczyść nagrywarkę, zaktualizuj firmware, zainstaluj sterowniki

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych