Skocz do zawartości


catalunya24

Rejestracja: 23 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 28 09 2012 20:39
-----

Moje posty

W temacie: restart komputera podczas startu win7 x64

28 09 2012 - 20:22

komp sie nie zwiesza :) co mnie cieszy , prawdopodobnie kontroler SATA III od Marvela ma niestabilne stery i stad przyczyna restartów

przerzuciałem na SATA II Intel® ICH10R ( podobno najlepszy kontroler sata na rynku , a transfer dochodzi do 250mb/s , poza tym nie jaram sie tabelkami i najwazniejsze ze jest stabilie jak na razie )

dzieki za poświecony czas panowie

W temacie: restart komputera podczas startu win7 x64

26 09 2012 - 22:42

kontroler sata to marvell 91xx sata 6g controller

duzo osob w sieci narzeka na niestabilnosc tego kontrolera hm.... moze to ?

poza tym nie wydaje mi sie ze monitor NEC EA221Wme bo jest calkiem nowy , dopiero co mi wymienili , ma jakies kilka miechów

dzieki panowie bede dalej szukał , przerzyce SSD na inne sata i zobaczymy co sie bedzie działo

W temacie: restart komputera podczas startu win7 x64

26 09 2012 - 08:31

z autostartu uruchamia sie tylko speedfan , avg i program do kontroli proca od asusa

stabilnosc systemu przetestowana OCCT ( proc grzal sie do 95 stopni ale test przeszedl , grafika ok , power supply test ok )

W temacie: restart komputera podczas startu win7 x64

25 09 2012 - 23:46

dyski sprawdzane MHDD ale postaram sie jutro zapodac screeny w crystalu

kondenastory OK , nie stwierdzono napuchniec

SSD na kontrolerze AHCI w biosie przestawione , bez tego windy bym nie zainstalowal

tak jak napisalem komp zwiesza sie podczas startu , wchodzi do windy .. widzisz wgrywajace sie programy z autostartu i BUM obraz czarny a wiatraki chodza , mam na plycie taki przycisk MEMTEST on restartuje kompa i trzeba od nowa biosa ustawic albo twardy restart ....

w trybie awaryjnym chula OK , aha dyski sprawdzone CHKDSK i brak bledow

ja bym stawial na plyte ale,,,, moge sie mylic