Skocz do zawartości


Zdjęcie

błąd 404 - nie moge sobie poradzić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 logan2805

logan2805

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 08 2017 - 12:30

czemu na niektórych podstronach mam błąd 404? sprawdzilem konfigruracje serwera, sprawdziłem nagłowki http, nie mam więcej pomysłów, nie jestem specjalistą, coś tam umiem ale widocznie za mało bo nie radze sobie… jakieś pomysły co jeszcze moge zrobić?



  • 0

#2 SupremumSEO

SupremumSEO

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 23 08 2017 - 15:51

Trudno coś stwierdzić na odległość, ale ma kilka rad, gdzie jeszcze możesz poszukać źródła problemu. Być może zmieniałeś coś na stronie, usuwałeś treści itd. i nie zastosowałeś przekierowania 301. Polecam skorzystać z narzędzia Google Webmaster Tools i przeanalizować te podstrony, które zwracają błąd. W drugiej kolejności sugerowałbym atak hakerski - to już bardziej skomplikowana sprawa, bez wsparcia technicznego możesz sobie nie poradzić. Spróbuj przeskanować komputer pod kątem złośliwego oprogramowania i przekonasz się, czy to faktycznie wirus. 



  • 0

#3 Dajmonik

Dajmonik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 08 2017 - 09:48

Jeśli to nie pomoże to najlepiej skorzystać z porad jakiejś agencji, która na pewno szybko rozwiąże problem 


  • 0

#4 mikis

mikis

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 25 08 2017 - 11:11

Nie baw sie w to sam bo osiwiejesz, no chyba ze lubisz ale skoro juz na forum napisales to podejrzewam ze frustracja rośnie :P


  • 0

#5 arkowa

arkowa

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 28 08 2017 - 09:55

a może masz po prostu literówke w urlu? zrób przekierowania 301 i po sprawie


  • 0

#6 logan2805

logan2805

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 08 2017 - 10:40

jak to przekierowanie zrobic? aż tak zaawansowany chyba nie jestem


  • 0

#7 SupremumSEO

SupremumSEO

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 30 08 2017 - 15:03

Wystarczy wpisać odpowiednią regułę w pliku .htaccess. W internecie dostępne są narzędzia, dzięki którym sprawdzisz poprawność przekierowania. Spróbuj jeszcze wyczyścić pliki pamięci podręcznej i tzw. cookies - ten prosty zabieg często rozwiązuje problem błędu 404. Sprawdź też swoje uprawnienia w CHMOD i weź pod uwagę, że ustawienia mogą się różnić w zależności od tego, jakiego CMSa używasz. Jeżeli to wszystko zawiedzie i będziesz potrzebował pomocy, skontaktuj się z nami: info@supremumseo.pl - jesteśmy agencją interaktywną, postaramy się pomóc. 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych