Skocz do zawartości


bubu0702

Rejestracja: 22 gru 2011
OFFLINE Ostatnio: 08 10 2016 14:57
-----

Moje tematy

[1500-1800] Komputer biuro, internet, CAD.

09 02 2012 - 23:06

Witam! Proszę o złożenie zestawu, który w głównej mierze służył będzie do internetu, filmów jak i pracy nad projektami na studiach.
Przejrzałem polecane zestawy i myślę, że moje wymagania są gdzieś pomiędzy biuro a grafika. Nie jestem pewien czy do pracy w AutoCad w 2D potrzebuje aż tak wydajnej grafiki.
Skłaniałbym się ku platformie Intela, bez konkretnego powodu dlatego jeżeli Amd ma coś lepszego w lepszej cenie chętnie zmienię zdanie.
Mam dysk zew. 500GB (wd passport usb 3.0) i czy uważacie, że zastosowanie płyty głownej z usb 3.0 oraz mniejszego dysku ssd (np 60gb) do instalek zdałoby egzamin?
Cicha lub bardzo cicha praca zestawu.
Zestaw będzie współpracował z monitorem dell u2412m.
Budżet to max 1800 zł

Monitor smuży.

02 02 2012 - 21:26

Witam! Proszę o radę, opinie.
Posiadam monitor dell u2412m, podłączony jest do laptopa (Asus K50in) złączem vga ( innego nie posiadam), gdy monitor pracuje na swojej optymalnej rozdzielczości widać charakterystyczne smużenie obrazu.
Monitor jest na 100% sprawny, ponieważ po podłączeniu do innego komputera nie smuży.
I tutaj moje pytanie czy jest to wina wadliwego złącza czy moja zintegrowana karta graficzna G102m nie może go ogarnąć. Producent w specyfikacji podaje, że karta obsługuje wyższe rozdzielczości niż wymagane przeze mnie.
Konfiguracja sprzętowa jest bardzo tymczasowa jednak użytkowanie bardzo męczące.
Można to jakoś naprawić?