Skocz do zawartości


brille

Rejestracja: 04 lut 2013
OFFLINE Ostatnio: 07 03 2013 20:59
-----

Moje tematy

komputer się "laguje" podczas grania.

02 03 2013 - 13:39

Mam komputer dosyć dobry a laguje najmniej wymagające gry typu Battlefield Heroes lub star wars unshled II, podam wam wszystkie informacje z komputera + moc zasilacza :) pomożecie proszę ?

System operacyjny - Windows 7 Ultimate (64-bit)
Procesor - AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71GHz (może nie najlperzy)
Pamięć RAM - 4GB (wcześniej miałem Win7 Enterprise i było dostępne 3GB więc zmieniłem)
Karta Graficzna - AMD Radeon Gigabyte HD6670 2GB DDR3 (nowy używam go od nowości ma msc.)
Zasilacz - 400W (firma nie wiem jaka)
Pamięc dostępna na dysku - ponad 90GB na 1 dysku
Internet - 5MB/s

Próbowałem zmniejszać jakość grafiki ale nie wiem dlaczego chociaż mam taki komputer -,- mój kolega ma procesor 1GHz, grafika 256MB i windows7 enterprise 32-bit i wszystko ładnie działa a u mnie wszystkie gry zamulają i nie da się w nic na spokojnie i z przyjemnością pograć proszę pomóżcie podajcie może co mam zrobić jakiś program czy coś :)

Pozdrawiam :>

Samsung Galaxy Ace - opinie.

04 02 2013 - 21:10

Witam wszystkich, od ostatniego czasu zastanawiam się nad zmianą telefonu ;]. Do gustu przypadł mi Samsung Galaxy Ace, po pierwsze mała cena znalazłem na allegro za 470zł + wysyłka gratis nowy :mml: ale pytam się was o recenzję, mój tymczasowy telefon jest słaby sonny ericson xperia x8 16GB na karcie SD nie muli nic jest w bdb stanie więc w sam raz na sprzedaż mam go od 2 lat i trochę się mi znudził więc pytanko POLECACIE SAMUNG GALAXY ACE???? :spiteful:

zacinanie się gier GTA IV, BFBC2,Star Wars U3 itd.

04 02 2013 - 20:57

Witam wszystkich, przejdźmy do rzeczy mam okropne lagi w grach takich jak m.in. GTA IV, BFBC2,Star Wars U3 itd. (nie będę wymieniał wyszystkich bo trochę to zajmie :D) co mam zrobić? ostatnio kupiłem nową karte graficzną bo tamta była do niczego jedynie 128MB teraz kupiłem AMD Radeon HD6670 Gigabyte o pojemności 2GB z systemem DDR3, zmieniłem także wersje windows`a z Win7 Enterprise 32-bit na Win7 Ultimate 64-bit, jedak to nic nie dało :P czyściłem komputer z myślą o złym oprogramowaniu w moim dysku dalej nic nie wiem co dalej robić przechodze załamke bo nie da się w nic grać, komputer jest z 2011r.

System Operacyjny - Windows 7 Ultimate 64-bit
Procesor - AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71GHz
Pamięć RAM - 4GB (wcześniej było udostępnione w wersji 32-bit tylko 3GB)
Karta Graficzna - GIGABYTE AMD Radeon HD6670 2GB (DDR3)
Pamięć na dysku - na dysku wew. centralnika pisze 250GB a na 1 dysku mam 51,2GB a na 2 dysku 97,6GB
Internet - 6MB/s (ale nawet na offline dalej laguje)

Pomożecie? :P BŁAAAGAM ;(