Skocz do zawartości


Zdjęcie

brak polaczenia przez kabel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 danzel199

danzel199

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 09 2008 - 22:06

mam problem z komputerem stacjonarnym. nie moge podlaczyc do niego routera pentagram p6331-42. komp ma xp zrobilem formata i tez nic nie dziala na laptopach mam bezprzewodowy i przewodowy wszystko chodzi tyle ze sa w viscie. tak ze kabel jest dobry. jedyne co pozostaje to skonfigurowc dobrze xp czego nie potrafie :D neostrada normalnie mi chodzila na tym kompie a z tym routerm nie chce w poloczenich sieciowych wyskakuje mi polaczeni1394 karta sieciowa wlaczone. w stanie polaczenia jest polaczono wyskakuje czas poloczenia oraz szybkosc 400,o Mb a aktywnosc nic nie wysyla ani nie odbiera protokol TCP/IP jest na automatycznie tak jak wyczytalem to na forum. instalowalem rowniez analogXpoxy i ustawialem tak jak na forum pisali. byc moze zle skonfigurowalem router i moze ktos mi powie jak to dokladnie zrobic krok po kroku.

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 18 09 2008 - 23:10

W Routerze przypisywanie adresów poprzez DHCP, a także ustaw adres MAC, w ustawieniach Rutka na ten, który pokaże Ci się podczas użycia komendy "ipconfig /all" W XP nie trzeba nawet nic konfigurować.. Adresy w TCP/IP na auto, i kabel oczywiście z Rutka do kompa.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych