Skocz do zawartości


boombastic

Rejestracja: 12 sie 2012
OFFLINE Ostatnio: 24 08 2012 20:21
-----

Moje tematy

[650zł] Monitor przeznaczony do gier

12 08 2012 - 23:57

Witam jak w temacie poszukuje monitora przeznaczonego do gier najlepiej 23/24 cale. zastanawiałem sie nad BenQ GW2450HM. Czy to dobry monitor do gier ? a moze za ta cene opłacało by sie kupić jakiś inny? lepszy ?

[220] Mysz do gamingu

12 08 2012 - 23:56

Witam jak w temacie potrzebuje myszki do grania w fpsy cod bf3 css. myszka musi byc na pewno LASEROWA Dołączona grafika do optycznych mam uprzedzenia. miałem juz wiele tanich myszek (do100zł) teraz gdybym ich nie kupował mogłbym na mysz przeznaczyc z 600zł no ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Polecicie mi jakas sensowna myszke ? tylko zebybyła w miare "duza" bo moja dłon do małych nie nalezy Dołączona grafika
zastanawiam sie nad sensei RAW, gigabyte m8000x

[2500] Pc do gier, [max650] Monitor, [220] Myszka

12 08 2012 - 23:53

Witam, chciałbym złożyc sobie jako tako komputer do gierek. pieniądze policzyłem jak w temacie na kazdy sprzet okreslona liczba pieniędzy chciałbym zeby nie została ona zmieniona ewentualnie llekko mozna naciągnąc w góre jednostke (do 100zł)

Teraz sprawa monitora zainteresował mnie te
http://www.morele.ne...q=BenQ+GW2450HM
w jakims tamcie na dole polecił je na skąpcu uzytkownik Grand . Który z nich bedzie najlepszy w stosunku cena=>jakosc. minimum 23 cale Dołączona grafika


Kolej na myszke, interesowała by mnie jakas laserowa, z dobrym sensorem, w miare "duża" i zeby chociaz ze 2 lata pociągła.
Głównie gram w fpsy cod cs bf3 itp Dołączona grafika


Z góry dziękuje za pomoc, jestem troche zielony w tych sprawach więc mam nadzieje ze mi pomożecie Dołączona grafika