Skocz do zawartości


blankfield

Rejestracja: 22 gru 2010
OFFLINE Ostatnio: 28 12 2010 01:08
-----

Moje posty

W temacie: Utrudnienia z powodu dziwnie zachowującego się kursora

28 12 2010 - 00:07

Mam utrudnioną pracę z myszką (kursorem) nie zaznacza całkowitego tekstu do skopiowania, mam problemy w Photoshop, np. gdy chce przesunąć linie pomocniczą to mi wskoczy w trakcie przesuwania na i tyle nie ma jednego ciągu. Trudno mi jest określić te zachowania.



Trzeba sprawdzić ją na innym komputerze, czy to nie jest przypadkiem A4tech?

W temacie: Jaki program do partycjonowania WinXP32Bit?

26 12 2010 - 19:35

Najlepiej pobierz i wypal pakiet Hiren's Boot CD 12 Restored Edition. Masz tam wiele przydatnych programów min. do robienia partycji. A dodatkową zaletą że zrobisz to z poziomu Live CD. Jeśli możesz unikaj takich operacji na pracującym Windows.

W temacie: Zmiana rozdzielczości Ubuntu 10.10

22 12 2010 - 20:55

Nvidia. Próbowałem coś robić poprzez nvsettings ale nie pomogło.

W temacie: Fractal Design 500W - głośny, czy coś jest nie tak?

22 12 2010 - 18:56

Skoro nie wychodziła taka wtyczka to zasilacz decyduje o obrotach wentylatora, a skoro nic ich nie zmienia może nie mieć takiej opcji i po prostu wentylator jest podłączony na +5V bez regulacji obrotów.

W temacie: monitor SyncMaster 793MB piszczy

22 12 2010 - 18:51

Mam monitor SyncMaster 793MB
Problem jest następujący.Monitor od paru lat działał bez zarzutu,nagle od tygodnia zaczął piszczeć,nie ciągle ale najczęściej gdy wyłączę kabel od karty graf,lub gdy wyłączę komputer a a monitor wtedy zaczyna piszczeć.Pisk wydobywa sie z zewnątrz i jest bardzo głośny,ciarki mnie przechodzą.
Dlaczego tak się stało?Co zrobić.Błagam o pomoc!


Piszczy przetwornica lub HV. Najczęściej problem z elektrolitami. Jak nie masz pojęcia o elektronice to do serwisu lub po nowy monitor.