Skocz do zawartości


blak28

Rejestracja: 06 lut 2015
OFFLINE Ostatnio: 06 02 2015 12:53
-----

Moje posty

W temacie: Problem z montowaniem obrazu iso.Brak mozliwości uruchomienia programów .exe

06 02 2015 - 12:50

uruchamiasz z automatu czy próbowałeś też poprzez utwórz?


W temacie: Problem z laptopem lenovo y580

06 02 2015 - 11:51

z moich doświadczeń jedynie mogę powiedzieć przy większych gierkach przy rozładowanej baterić chodzby troszczekę i tak będziesz odczuwał spadki fps polecam przed graniem naładować baterię bądź grać bez niej


W temacie: Problem z laptopem. Pomocy !

06 02 2015 - 03:06

Daria polecam przeczytać co napisałaś, i pomyśleć że to ty właśnie czytasz. Podaj więcej szczegółów mn czy komputer wogóle logóje się do systemu jeżeli tak to jakiego czy moze być bez czynny czy np odpalasz gierkę/i i i wyskakuje blu każdy szczeguł może się przydać

W temacie: Spy Hunter, socialserach oraz tib search

06 02 2015 - 02:49

poprawka po zresetowaniu wyszukiwarek problem z reklami nie występuję [przynajmier narazie ] wedłgu adw,JRT oraz anty malewer mój komp jest czysty o ile to możliwe wina była w jakimś błędzie wyszukiwarek. Dziękuję za pomoc i proszę o zamknięcie tematu


W temacie: Spy Hunter, socialserach oraz tib search

06 02 2015 - 01:50

hunter padł jestem niezmiernie wdzięczny za tak szybką i sprawną odpowiedz załączam log. niestety borykam się obecnie z problem z problem tak jak wpominałem z adw oraz JRT korzystałem daje to tyle że 10 sek strona wygląda normalnie a następnie za słowa są podstawiane reklamy
z social i serch