Skocz do zawartości


Zdjęcie

bezprzewodowa myszka+klawiatura przed tv do gier i filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arkadiusz Czeszkowski

Arkadiusz Czeszkowski

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 11 07 2011 - 12:44

Witam. Szukam bezprzewodowej myszki i klawiatury, by móc spokojnie zrelaksować się (gry, filmy) na kanapie przed telewizorem. Jeden zestaw (mysz+klawiatura przewodowe) będzie podłączone do kompa przy biurku.
Nie szukam żadnych modeli z górnych półek, po prostu tani sprzęt który będzie działał, gdzieś <150zł każde.
Myszka powinna być dla osób praworęcznych, z 2 przyciskami przy kciuku oraz co najmniej jedną rolką. Reszta jest mniej ważna.
Co do klawiatury, to z w miarę płaskimi klawiszami i raczej mała, ewentualnie podświetlana, ale to najmniej znaczący detal. Dodatkowe klawisze nie będą w sumie potrzebne, gdyż przed tv nie będą używana a one tylko zwiększałyby gabaryty.
Dobrze by było by zasięg tych urządzeń wynosił 5m, ale jeżeli to za dużo, to montując odbiornik na ścianie (poprzez przedłużacz USB 4-5m, myślę że to nie będzie przeszkadzało w prawidłowym funkcjonowaniu) zasięg odbiornika wystarczał by mi ok. 2m. max 2,5m.
Czytając forum wszyscy proponują szukać czegoś z microsoftu i logitecha więc wpadło mi w oko parę modeli i chciałbym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat lub inne modele.
Klawiatura:
LOGITECH K340
Myszki:
LOGITECH MX1100
LOGITECH MX620

  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 14 07 2011 - 03:11

Dobry zestaw, kupuj bez wahania.

  • 0

#3 daniel1990

daniel1990

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 22 07 2011 - 16:38

Jeszcze Logitech, którego można podłączyć do PS3.
Jest z touchpadem ;) Zatem masz dwa w jednym, a kosztuje ok 180PLN.
  • 0

#4 kamyk^

kamyk^

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 05 09 2011 - 14:25

dp Twoich wymagań doskonale sprawdzi się klawiaturę z wbudowanym touchpadem. Sam używam takiej (też komp podłączony pod tv) http://www.chip.pl/news/sprzet/urzadzenia-sterujace/2010/07/coliber-mt1415-klawiatura-ktora-chce-byc-pilotem bardzo fajnie mi się na niej pracuje (siadam wygodnie w fotelu i mam mysz i klawiaturę w jednym) do ok 6-7 metrów działa mi bardzo dobrze, żadnych problemów. widziałem też że jest taka sam tylko pod bluetootha, ale chyba jest droższa..

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych