Skocz do zawartości


bakker

Rejestracja: 03 maj 2011
OFFLINE Ostatnio: 27 05 2013 19:58
-----

Moje posty

W temacie: Smartfon z klawiaturą

02 03 2013 - 20:25

klawiaturę Swype na której pisze się szybciej niż na fizycznym QWERTY[...]

Potrafisz poprawić humor ;)
Zapewniam Cię że jakkolwiek szybko nie piszesz na Swype to każda osoba potrafiąca pisać na pełnym qwerty z odrębnym blokiem numerycznym robi to od Ciebie co najmniej 2 razy szybciej. A jeśli weźmiemy pod uwagę pismo techniczne to z qwerty wychodzi to jakieś 10x szybciej....

W temacie: KONKURS Wygraj 1 z 5 kursów językowych multikurs.pl

24 02 2013 - 19:43

Mamy się zgłosić na PM:)?

W temacie: Skuteczna firma pozycjonująca strony 18+

22 02 2013 - 13:36

100nka ale ty głupoty piszesz... kolejno:

ad.1 serwis erotyczny trzeba bardzo silnie pozycjonować, jest tutaj ogromna konkurencja jeszcze od czasów modemów. Trudno jest wypozycjonować niszowe frazy, a co dopiero te główne. "xxx nie trzeba pozycjonować. same się wypozycjonują. Wystarczy że poinformujesz na forach że takie nowe coś powstało." to najgłupsza opinia o adult webmastering jaką przeczytałem w sieci.... koledze chyba się pomyliło z stronkami z głupimi filmikami

ad.2
Jak najbardziej można zagwarantować wypozycjonowanie strony na top 1. Profesjonalne firmy biorę wtedy od 7k pln za słabą frazę.

W temacie: Wybór CMS-a

22 02 2013 - 13:31

Każdy system open source jest dziurawy i wynika to z powszechnego dostępu do kodu oraz jego dużej popularności.
Jeśli u kolegi wyżej się włamano to tylko dlatego że regularnie nie aktualizuje systemu Joomla.
Nie ma w chwili obecnej lepszego darmowego CMSa z tak ogromną bazą rozszerzeń, templatek i wsparcia.

W temacie: Projektor z dobrą lampą

21 02 2013 - 18:07

To co kolega wyżej podesłał to raczej zabawka niż faktyczny projektor :) ah ta rozdziałka
radkox:
Nie wiem co rozumiesz poprzez "dobrą lampę" ale zakładam ze masz na myśli jej żywotność.
Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie SONY VPL-DW120.
Ma kilka zdefiniowanych opcji jasności w tym tryb ekonomiczny w którym zużywa minimalnie energii.
Lampa ma bardzo długą żywotność bo minimum 7000 godzin (oczywiście zależy od sposobu pracy z projektorem).
Rozmiarowo też powinien przypaść Ci do gustu ponieważ jest to jeden z lżejszych/mniejszych pełnoprawnych projektorów na rynku.