Skocz do zawartości


as668

Rejestracja: 24 lip 2010
OFFLINE Ostatnio: 05 05 2013 16:33
-----

Moje posty

W temacie: Benq G2020HD - kolorowe kropki na monitorze.

22 04 2013 - 13:17

Tak, karta posiada 2 sześciopinowe sloty do zasilania. Do obydwu są podpięte wtyczki. Zamiana ich niestety nie pomogła.

Nie wiem o co moze też chodzić. Na sterownikach od AMD czasami wieszał mi sie komputer (zaraz przed zawieszeniem wiatrak na karcie zwiększył swoje obroty) i wywalało mi BSODy. Czasami też na moment pojawiał mi się czarny ekran i komunikat "Sterownik AMD uległ awarii ale odzyskał sprawność". Teraz nie mam zainstalowanych sterów od karty i komp się nie zawiesza, nie wywala mi BSODów i również nie pojawiają mi się takie obrazki jak ten z mojego wcześniejszego postu. Korzystałem z najnowszych sterowników od AMD. Próbowałem też działać na innych, starszych ale problemu to nie rozwiązywało.

Niestety głębia kolorów jest ograniczona przez co nie ma mowy o odpaleniu jakiejkolwiek gry

Kropki nadal się pojawiają.

W temacie: Benq G2020HD - kolorowe kropki na monitorze.

20 04 2013 - 13:03

Być może dzisiaj bede miał możliwośc sprawdzenia karty kumpla pod moim kompem. Choć nie wiem czy jest sens, bo moim oczom ukazał się dzisiaj taki obrazek: http://www.forum.twe...5__dsc00755.jpg

sorry za post pod postem

W temacie: komunikat: "Drive not Formatted" podczas próby aktualizacji BIOS

19 04 2013 - 15:51

Problem rozwiązany. Udało mi sie sformatować programem RMPreUSB na system FAT16 i pomogło (pendrive wykryło jako HDD-1). Z flashem biosu nie było również problemu. Dzięki za pomoc :)

W temacie: Benq G2020HD - kolorowe kropki na monitorze.

12 04 2013 - 18:18

Niestety nie mam jeszcze możliwosci sprawdzenia karty pod innym sprzętem:

Reszta mojego kompa:

Procesor: Intel Pentium Dual Core 2,2 GhZ
Karta g.: HIS Radeon 4870 1 GB DDR5
Plyta główna: Gigabyte GA- EP45- DS4
Zasilacz: Corsair 430W
Dysk twardy: Samsung HD103SJ 1TB

W temacie: Benq G2020HD - kolorowe kropki na monitorze.

11 04 2013 - 20:57

Kolory mam ustawione na 32 bit. Częstotliwosc odświeżania mam ustawioną na 60 Hz i tylko taką opcję mam do wyboru.

Dziwna sprawa bo od dwóch dni żadne kropki nie odwiedzają mojego pulpitu