Skocz do zawartości


arekronaldo

Rejestracja: 20 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 20 12 2012 21:44
-----

Moje posty

W temacie: Po użyciu Partition Magic pojawia się BOOTMGR is missing

20 12 2012 - 21:45

Rozwiązałem problem wgrywając Windowsa 7 z innej płyty (nie z Recoveru). Dzięki za posty!!!

makensis dla Ciebie piwo za cierpliwość i pomoc!!! :)

W temacie: Po użyciu Partition Magic pojawia się BOOTMGR is missing

20 12 2012 - 18:43

W GParted jak przeczytałem w opisie z linku należy wybrać pierwszą opcję, czyli
czyli GParted Live (Default Settings), tak? Jak ją wybieram, to wczytuje się dużo danych i nagle wczytywanie zatrzymuje mi się na jakimś punkcie i stoi... Uruchomiłem to odnowa i zatrzymało mi się znowu na innym punkcie, pomyślałem, że potrzebuje czasu i poszedłem sobie zjeść. Po powrocie znów stoi i słyszaę, że już nie czyta płyty CD (tak myślę, bo napęd się wycisza).
Ta opcja to [ 45.736474 VGA switcheroo : detected switching method \_SB_.PCI).VGA_.ATPX handle

i cały czas stoi, długo tak powinno?

Zacząłem działać z GParted, ale mam problem.
Wybieram pierwszą opcję, czyli GParted Live (Default Settings). Jak ją wybieram, to wczytuje się dużo danych i nagle wczytywanie zatrzymuje mi się na jakimś punkcie i stoi... Uruchomiłem to odnowa i zatrzymało mi się znowu na innym punkcie, pomyślałem, że potrzebuje czasu i poszedłem sobie zjeść. Po powrocie znów stoi i słyszaę, że już nie czyta płyty CD (tak myślę, bo napęd się wycisza).
Ta opcja to [ 45.736474 VGA switcheroo : detected switching method \_SB_.PCI).VGA_.ATPX handle

I tak sporo czekam. Chyba to niezbyt dobrze, bo to nowy sprzęt, więc powinien szybko wczytywać. :)


Ok, dostałem się do okna, o którym była mowa, lecz nie mam aktywnej opcji Manage Flags po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Jeśli to coś pomoże, to przy Partition i File System mam zapisane unallocated.

W temacie: Po użyciu Partition Magic pojawia się BOOTMGR is missing

20 12 2012 - 15:23

CD?Pendrive bootowalny to jakieś specjalne opcje należy tam zaznaczyć, czy wystarczy po prostu nagrać ten obraz na płytę, wybacz, jeśli denerwujące są moje pytania, lecz to już zbytnio nie moja dziedziena... :)
Aha i ściągam ten plik z linku w temacie "Bookmark is missing"

W temacie: Po użyciu Partition Magic pojawia się BOOTMGR is missing

20 12 2012 - 15:07

jaka jest możliwość, że stracę gwarancję?