Skocz do zawartości


angekxa

Rejestracja: 24 gru 2016
OFFLINE Ostatnio: 24 12 2016 11:36
-----

Moje tematy

Problem z karta graficzną.

24 12 2016 - 01:12

Cześć.

Jakiś czas temu uaktualniłam sterowniki do karty graficznej, momentalnie fps'y w grze spadły, a program który zmieniał mi wydajność procesora na wysoki podczas podłączania baterii przestał działać, a fpsy bardzo spadły, chwilami nie da się grać.

Przed chwilą próbowałam odinstalować sterowniki i zainstalowac te, które mam na komputerze, bo one były zainstalowane na początku, kiedy było okej, i karta w menadżerze urządzeń zmieniła się na ''standardowa karta graficzna VGA'', posiadam grafikę dedykowaną, a podstawowa karta to  Intel HD Graphics 3000. Nie wyszukuje mi w ogóle drugiej karty. 

Przywrócenie systemu nie pomogło. Sama nie znam się zbytnio na tym dlatego proszę o pomoc.

Jeśli byłaby taka możliwość by to zrobić jak najszybciej, to można by było zrobić to przez teamspeak, skype/ teamviewer.

Pozdrawiam