Skocz do zawartości


alialhasan

Rejestracja: 13 lut 2013
OFFLINE Ostatnio: 18 02 2013 09:17
-----

Moje posty

W temacie: BSOD - Driver Power State Failure

14 02 2013 - 03:16

Słuchaj walczę z tym już z 1,5 miesiąca , zanim napisałem tu temat szukałem podobnego problemu w google , kilka razy przeinstalowywałem system , wgrywałem najnowsze sterowniki , przeinstalowywałem ważniejsze sterowniki , aktualizowałem windowsa , zainstalowałem SP1 , przeinstalowałem aplikacje i gry , testowałem pamięci memtestem zero błędów , dyski programem HD Tune , zaktualizowałem bios do najnowszej wersji
Mało tego , nie mogąc sobie dać rady oddałem komputer do diagnostyki , lecz facet okazał się niekompetentnym idiotą wskazując na "prawdopodobna awarię płyty" więc płytę wymieniłem na Gigabyte i co , dalej to samo
Więc postanowiłem tu napisać a rady typu poszukaj sobie w google trochę mnie irytują , doceniam chęci ale szukam fachowej porady

W temacie: BSOD - Driver Power State Failure

13 02 2013 - 22:40

Jak jedziesz do mechanika z zepsutym autem to mechanik też daje ci instrukcje obsługi ?
Proszę Cię myslisz że nie czytałem na ten temat , przyczyn może być kilka (zakładam że sterownik) ale nie znam się na analizie pliku .dmp
Załozyłem że na tym forum znajdę specjalistę który mi pomoże ale jak widać źle trafiłem