Skocz do zawartości


afrodyzjaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napisano 01 08 2006 - 21:08

Owoce morza – zawsze królowały w miłosnej kuchni. Ostrygi, krewetki, homary i kawior zawierają cynk, który chroni przed niepłodnością i wzmaga pożądanie.

Karczochy – Włosi nazywają je ziemniakami miłości. Kiedyś wierzono, że powiększają atrybut męskości. Są bogate w witaminy i minerały. Poprawiają nastrój, podnoszą libido.

Bakłażan – inaczej oberżyna lub gruszka miłosna. Do Europy sprowadzili ją Arabowie w XV w. Ma gwarantować dobrą formę w sypialni. Zawiera błonnik, wapń, żelazo, fosfor, potas, witaminę A, B₂ i C. Obniża też poziom cholesterolu we krwi.

Seler naciowy – znane od starożytności warzywo miłosne. Zajadali się nim cesarze rzymscy, a w średniowieczu mawiano, że „czyni mężczyzną”. Seler relaksuje, pobudza pracę gruczołów płciowych i pogłębia zdolność do orgazmu.

Jajko – nic tak nie rozbudzi ospałego kochanka jak kogel – mogel. W żółtku jest witamina młodości, czyli E, niacyna, która dodaje energii i poprawia humor, lecytyna zwiększająca męską płodność oraz cynk i selen.

Marchew – jeśli jada się ją regularnie, znikają problemy seksualne. Skuteczna ze względu na zawartość antyutleniaczy: witaminy A i C, selenu, oraz beta – karotenu.

Dynia – najsilniej na zmysły działa zapach dyni. Okazuje się, że skutecznie pobudza on męskie pożądanie. Nasiona dyni, bogate w proteiny, cynk i inne minerały, chronią panów przed kłopotami seksualnymi.

Fenkuł (koper włoski) – był znanym afrodyzjakiem w antycznym świecie. Zawiera białka, tłuszcze, witaminy: C, z grupy B, beta – karoten, a także pobudzające zmysły olejki eteryczne. Usprawnia trawienie, pobudza apetyt, również na miłość!

Pomidory – dawniej nazywano je jabłkami miłości. Dodają energii, są bowiem źródłem beta – karotenu, witamin (B, C, D, E, PP) oraz minerałów (wapnia, potasu, magnezu)

Czosnek – jako afrodyzjak był znany w starożytnym Egipcie. Dodaje witalności, zapobiega impotencji.

Chili – pochodzi z Ameryki Płd. Dodaje pikanterii potrawom – podgrzewa miłosną temperaturę.

Gałka Muszkatołowa – nazywana jest przyprawą miłości, bo podnosi erotyczny apetyt.

Kardamon – dodawany do potraw ma zapewniać mężczyznom bezproblemowe życie seksualne.

Oregano – dziki majeranek. Wierzono, że powstał z oddechu afrodyty, bogini miłości. Wzmaga pożądanie

Imbir – od wieków wiadomo, że pobudza krążenie krwi, działa podniecająco, rozgrzewa.

Bazylia – bogata w olejki eteryczne, które pobudzają zmysły, dodają sił, rozluźniają.

  • 0

#2 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 08 2006 - 16:20

od dzisiaj do kazdego posiłku jem selera naciowego i smaruje sie ta mazia z dyni :D hahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) :* :D

  • 0

#3 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 02 08 2006 - 16:47

a ja od zawsze lubie czosnek i chili w potrawach :roll:
  • 0

#4 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 03 08 2006 - 16:29

ciekawe co by sie stalo jak by zjesc wszystko co wymienil croc na raz :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#5 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 08 2006 - 16:32

ciekawe co by sie stalo jak by zjesc wszystko co wymienil croc na raz  :mrgreen:  :mrgreen:


TOLDO byłbys chodzaca sex bomba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) :* :D :) :* :* :* :P :P :D :( hahahahaha
  • 0

#6

Napisano 03 08 2006 - 18:00

raczej sex maszyna a nie boba. toldo nie rub tego niewiem co z wydolnoscia organizmu jeszce cos ci sie stanie :):P:D:D:D:D:D:D
  • 0

#7 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 05 08 2006 - 09:49

od dzisiaj do kazdego posiłku jem selera naciowego i smaruje sie ta mazia z dyni :P hahahahaha  :mrgreen:   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :)  :)  :)

kiciu czyzby były jakieś problemy ze zdolnością do orgazmu? :mrgreen: :)
  • 0

#8 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 08 2006 - 11:54

od dzisiaj do kazdego posiłku jem selera naciowego i smaruje sie ta mazia z dyni :P hahahahaha  :mrgreen:   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :)  :)  :)

kiciu czyzby były jakieś problemy ze zdolnością do orgazmu? :mrgreen: :)


oh kasiu z czym jak z czym ale z tym to problemów nie mam :) :P :mrgreen: ale czemu nie miałyby byc jeszcze lepsze ? :twisted: :mrgreen: ja wiecznie głodna... :)
  • 0

#9 Mieszek

Mieszek

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 08 2006 - 21:18

Naszym ulubionym afrodyzjakiem jest Bambi hehe. nie do picia nie do jedzenia lecz do masażu ;-) bambi rządzi :D, kończy sie juz ale zawsze mozna kupi nowy hehe :lol:
  • 0

#10 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 08 2006 - 21:23

Naszym ulubionym afrodyzjakiem jest Bambi hehe. nie do picia nie do jedzenia lecz do masażu ;-) bambi rządzi  :P , kończy sie juz ale zawsze mozna kupi nowy hehe  :)



hahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: on jest niesamowity :mrgreen: :) :oops: :oops:
  • 0

#11

Napisano 08 08 2006 - 22:02

fakt bambi jest najlepszy bo gonson zaszybko wchlaniany jest w skure :P:P:P

  • 0

#12 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 09 08 2006 - 15:11

bambi śmierdzi tranem

  • 0

#13 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 09 08 2006 - 18:00

Muahahahaha :P No to Ciocia podsumowala :) Lol :)
  • 0

#14 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 12 08 2006 - 11:46

buahahaha a gdzies slyszalem ze az 70% kobiet nie przezywa orgazmu ... przykre :P
  • 0

#15 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 12 08 2006 - 13:57

buahahaha a gdzies slyszalem ze az 70% kobiet nie przezywa orgazmu ... przykre :)


ciesz sie ciesz, bo ty nie masz z kim przezywac orgazmu :) hyba ze z rączką :)
a tak pozatym to jestes klamca i oczerniasz mojego mężusia kochanego prffffffff :P
  • 0

#16 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 12 08 2006 - 19:17

po pierwsze wczesniej niz ty i z wieksza ilosc kobiet :twisted: po drugie nie oczerniam kampy tylko ciebie i juz sie nie okłamuj bo to nie twoj męzus nie macie związku formalnego :P po trzecie ... pozwol mu pojechac z nami na działke :)
  • 0

#17 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 13 08 2006 - 14:29

po pierwsze wczesniej niz ty i z wieksza ilosc kobiet Twisted Evil

tu faktycznie moge pozazdroscic, bo ja z kobieta nigdy tego nie robilam :)

po drugie nie oczerniam kampy tylko ciebie i juz sie nie okłamuj bo to nie twoj męzus nie macie związku formalnego :)

noooo, zwlaszcza ze wczoraj z nim zerwalam :P

po trzecie ... pozwol mu pojechac z nami na działke :)

jak sie z nim wieczorem nie pogodze to jedzcie w cholere, ale jak sie pogodzimy to nie ma mowy, chcesz zeby w nasz rok jechal na dzialke? smieszny jestes :)

:mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
  • 0

#18 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 13 08 2006 - 15:00

noooo, zwlaszcza ze wczoraj z nim zerwalam  :P

i jeszcze sie z tego cieszysz ? przeciesz to ty jakies dziwne fochy walisz ... :|


jak sie z nim wieczorem nie pogodze to jedzcie w cholere, ale jak sie pogodzimy to nie ma mowy, chcesz zeby w nasz rok jechal na dzialke? smieszny jestes

piszesz jak bys go miała juz w [beeep]e pozatym nie 19 tylko 18 chcemy jechac czyli dzien przed :wink: :!:
  • 0

#19 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 13 08 2006 - 15:11

i jeszcze sie z tego cieszysz ? przeciesz to ty jakies dziwne fochy walisz ... Neutral

taka jestem... a co mam plakac? zwlaszcza ze wiem, ze wszystko zalezy ode mnie :| przeciez sama tego chcialam :!:


piszesz jak bys go miała juz w [beeep]e pozatym nie 19 tylko 18 chcemy jechac czyli dzien przed

nie mam go w [beeep]e i niegdy nie mialam, tak trudno zrozumiec, ze jestem poprostu zła i zawiedziona narazie? musze przeczekac...

18 tez nie pojedzie...
  • 0

#20 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 13 08 2006 - 16:44

18 tez nie pojedzie...

to nas zawiezie jak wszystko pojdzie po naszej mysli proste no nie :P 8) nie musi tam zostawac ale dobrze by bylo co 4 kompy to nie 1 :mrgreen:
ale offtop ... wanilia jest fajna jako afrodyzjak :twisted:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych