Skocz do zawartości


adam1901

Rejestracja: 21 cze 2008
OFFLINE Ostatnio: 22 06 2008 07:25
-----

Moje tematy

Problem z myszką IE 3.0

21 06 2008 - 20:19

Cześć mam problem z myszką IE 3.0 . Myszka wyłącza się w "stresie" czyli wtedy, kiedy komputer pracuje na większych obrotach.
Przykłady momentu wyłączania się myszki

Gra Counter-Strike ( leżący granat dymny na ziemi )
Filmy na youtube na fullscrenie

Jeżeli robię coś "lekkiego" to wszystko jest w porządku
Moja konfiguracja komputera

Mainboard : Asus A7N8X-X
Chipset : nVidia nForce2 400
Frequency : 1466 MHz - (current : 1837.49 MHz) [ Podkręcony ]
Physical Memory : 512 MB (2 x 256 DDR-SDRAM )
Video Card : Ati Radeon 9550
DirectX : Version 9.0c
Type of mouse : Microsoft USB IntelliMouse Explorer 3.0

Co najlepsze - pożyczyłem od kolegi Ten sam model, ten sam kolor - identyczną myszke - działa bez zarzutu podłączona do tego samego portu USB. U niego moja też działała bez zarzutu, ale to chyba tylko dlatego że u niego ciężko wywołać stres bo ma mocny sprzęt - tak czy siak i tak staraliśmy się sztucznie zamulać mu kompa - myszka dalej działała.

Sterowniki do mychy Instalowałem różne najstarsze, polecane, najnowsze itp ( do grafy też zmieniałem w razie czego ) Nic, to samo. Przełączałem na inne porty USB, dopinałem przejściówke na PS/2 - to samo

Jaki z tego wniosek ? myszka może mieć jakieś wady powodujące spadek napięcia czy dużym stresie ? Nie mam karty gwarancyjnej, kombinować coś z myszką ?