Skocz do zawartości


aMesis

Rejestracja: 16 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 07 02 2009 03:23
-----

Moje tematy

Poszukuje osoby do pracy.

07 02 2009 - 01:46

Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Jedynymi wymaganiami jakie oczekujemy od przyszłego pracownika to: podstawowe umiejętności w obsłudze internetu, poczty internetowej oraz jednego z edytorów tekstowych np. WORD. Cenimy uczciwość. Możesz wybrać pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu - Twój czas pracy zależy tylko od Ciebie. Aby uzyskać więcej szczegółów napisz do Nas na adres e-mail: nosowicz00@gmail.com.

Toshiba L300-1AM -zwrot laptopa po zakupie?

06 02 2009 - 14:26

Witam. Kupiłem w sklepie reactor laptopa Toshiba L300-1AM. Procesor Intel Core 2 Duo 2 x 2.00GHZ, 4GB DDR2, i karta graficzna Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500M. Z torbą, oryginalnym kasperskym, vistą, myszką itp. zapłaciłem 2300zł czy tam 2400zł. I tutaj kieruje do Was pytanie: Na allegro komputery te stoją w bardzo niskiej cenie około 1900 - 2000 zł, ale bez visty i tak dalej. Płaciłem gotówką i w każdej chwili mogę zwrócić laptopa. Co Wy byście zrobili na moim miejscu? Zwrócili byście laptopa czy raczej nie? Nie wiem czy wyrzuciłem pieniądze w błoto i czy mi się opłacało. W sumie mam cały zestaw oryginalne programy i tak dalej, które są drogie. Proszę o pomoc.

Kolejne pytanie. Laptop ma VISTE i się bardzo wolno włącza nie mam pojęcia czemu. Na VISCIE tak jest czy co?

Jak to podłączyć?

06 02 2009 - 14:13

Witam. Mam taki problem. Otóż jestem szczęśliwym posiadaczem 3 komputerów:

#1 - Komputer
Intel Core Quad Q6600 4 x 2.4GHZ
4GB Ram DDR2
GeForce 9600 Palit Sonic+ 1GB/256bit
System: XP

#2 - Komputer
Sempron 2600+ 1.84GHZ
1GB Ram DDR
GeForce FX5500 256MB/128bit
System: XP

#3 - Notebook
Intel Core Duo T3200 2 x 2.0GHZ
4GB Ram DDR2
Intel GMA X4500 Do 1340MB
System: Vista

Chciałbym je podłączyć wszystkie do siebie, żebym w każdym był internet. Komputer #1 i #2 mają XP, natomiast #3 ma Vista Home Premium. Udaje mi się tylko podłączyć kablem sieciowym bezpośrednio komputer #1 do komputer'a #2, tak samo komputer #1 do komputera #3 i wtedy działa net i jest wszystko ok. Schody zaczynają się natomiast jak chce zrobić taki patent:

Komputer #1 podłączam do Komputera #2 kablem sieciowym do zintegrowanych kart sieciowych. Do komputera #2 wkładam jeszcze oddzielną kartę sieciową i do niej podłączam kolejny kabel sieciowy i komputer #2 łącze z komputerem #3. Czy takie coś jest możliwe? Proszę mi pomóc jak to skonfigurować (te ip dnsy itp. bo ja nie mam pojęcia co tam wtedy powpisywać). Potrafię tylko skonfigurować takie coś na 2 kompy natomiast na 3 już nie.

W skrócie chce zrobić tak:
komputer #1 podłączony do komputer'a #2
komputer #2 podłączony do komputer'a #1 i #3 ze względu na 2 sieciówki.
komputer #3 podłączony do komputera #2

Trochę to skomplikowane, ale kumaty zrozumie wszystko.

Proszę o pomoc i odpowiedzi.