Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zoho - opinie o pakiecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 25 01 2010 - 10:30

Czy korzystacie może z oprogramowania Zoho? Jest to pakiet programów, które dostępne są online poprzez przeglądarkę, umożliwiają przykładowo edytowanie jednego dokumentu przez trzy osoby równocześnie. Zastanawiam się nad wdrożeniem u siebie tego rozwiązania i poszukuję informacji. Czy warto korzystać z takich pakietów? Czy to się opłaca? Z tego co zrozumiałem opis to można korzystać z programów Office bez posiadania na nie licencji...


#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 25 01 2010 - 16:04

Wszystkie pakiety które mają być doskonałymi alternatywami dla oprogramowania Microsoftu jakoś nieszczególnie mi odpowiadają. Próbowałem Open Office, kilka lat temu Star Office, ale jakby to powiedzieć - programy te nie potrafią naśladować mojego toku myślenia tak dobrze jak Office od Williama.
Gdyby chodziło Ci jednak o funkcję pracy nad jednym dokumentem wykonywaną przez kilka osób, to polecam rozwiązanie TeamViewer:
http://www.teamviewer.com/pl/

  • 0

#3 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 26 01 2010 - 10:16

Na właśnie plusem Zoho jest to, że korzysta się z programów Office. Wiem, że jest również Docs od Google, ale ja przede wszystkim biorę pod uwagę taki pakiet: http://www.biznespakiet.pl/Zoho-Business.html Jest płatny, ale i ilość aplikacji duża.
Plus Twoją propozycję również muszę przeanalizować, bo wydaje się dosyć ciekawa, szczerze mówiąc nie słyszałem wcześniej o tej aplikacji.

#4 gawrons

gawrons

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 07 2011 - 13:51

poszukuję właśnie rozwiązania umożliwiającego pracę nad jednym dokumentem przez kilka osób. Przeczytałem artykuł o Zoho - tak trafiłem do was ;) testował to ktoś w firmie? Zależy mi na możliwie tanim/darmowym pakiecie - dopiero zaczynamy działalność, a chcę żeby wszystko było w 100% legalne.
  • 0

#5 wersowiec

wersowiec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 08 2011 - 10:34

Witam,
ja działam już pewien czas na zoho, ale nie chcę udzielać jakichś swoich subiektywnych opinii tutaj ;). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym oprogramowaniu to sobie najlepiej wejdź i zaglądnij do tej zakładki. Masz sporo artykułów m.in. od Computer World czy NY Times. To jest chyba najlepszy sposób na przekonanie się o wartości programu (czy nie bierzemy kota w worku)- oceny niezależnych krytyków. :lol:
  • 0

#6 majorex

majorex

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 04 2012 - 20:13

Sam miałem możliwość podziałać chwilkę w tym zoho. Pakiety office normalnie działa, także jakichś nowości ani wpadek nie ma w nich. Fajnie działa i się wyróżnia na tle innych zoho crm, miałem z tego szkolenie w firmie i całkiem ciekawie to wyglądało.

Użytkownik majorex edytował ten post 15 04 2012 - 20:14

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych