Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zoho- informacje na jego temat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 16 02 2011 - 21:24

Zoho to również pakiet oprogramowania biurowego. Czy ktokolwiek z was korzystał z niego?
Przynajmniej z writera? Będę wdzięczny za wszystkie opinie na temat programu.


#2 Twety

Twety

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 07 03 2011 - 21:49

Writer od Zoho jest ok. Nie zawodzi, aplikacja zawsze dostępna, bo wiesz, że z tego korzysta się bez instalacji, przez internet? Popatrz sobie na wersję demo - możliwości są zbliżone do tego, co oferuje Word.


#3 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 18 04 2011 - 14:54

Hmm... już dawno zaniechałem tematu, ale chciałbym do niego wrócić. Przede wszystkim moje pytanie dotyczy bezpieczeństwa takiego korzystania z programu. Piszesz, że korzysta się z niego przez internet. A co z tymi danymi? Moje pliki są bezpieczne? Skąd mam wiedzieć, że nikt z nich nie korzysta?

#4 Twety

Twety

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 19 04 2011 - 17:11

Wiesz... Takie rzeczy opisuje regulamin, polityka prywatności no i prawo. Przecież zaglądanie do Twoich dokumentów to zwyczajne przestępstwo. Powiem tak - podobnie jak w przypadku wszystkich działań online nigdy nie będziesz mieć 100% pewności tego, czy dane nie są przechwytywane, tak będzie i tutaj, ale ogólnie na pewno Zoho pilnuje bezpieczeństwa swoich plików.

#5 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 26 04 2011 - 16:12

Czyli generalnie nigdy nic złego się nie działo z danymi i nie było również głosów, które sugeruję, że Zoho może coś kombinować tak? Szukałem nawet pod tym kontem informacji w internecie, ale zupełnie nic nie znalazłem. Zresztą - gdyby cokolwiek się działo to ludzie by o tym pisali w sieci. Takie tematy są chwytliwe.

#6 Twety

Twety

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 27 04 2011 - 18:16

A co myślisz o funkcjonalności pakietu? Czy Writer Zoho może skutecznie zastąpić Worda od Offica? Ja uważam, że tak, ale jestem ciekaw czy ty również odnajdujesz funkcjonalności, których potrzebujesz. Jak to wygląda?

#7 zypolek

zypolek

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 04 05 2011 - 18:09

Na bank może zastąpić. W ostatnich dniach poświęciłem naprawdę dużo czasu na dokładniejsze poznanie Writera i Sheet, czyli odpowiednika Zoho.
Z listy http://www.biznespakiet.pl/darmowyoffice.html jeszcze został do porządnego ogarnięcia program prezentacji multimedialnych. Dwa już wskazane spokojnie zastępują płatne programy Office.

#8 Ataken

Ataken

    Masz gume?! o.O

  • 443 postów

Napisano 18 05 2011 - 22:18

Poprostu ściągnij sobię OpenOffice :D Najlepsza darmowa alternatywa MS Office :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych