Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana partycji przy w Vista 32


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 freesamen

freesamen

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 14 10 2007 - 23:54

kupilem sobie laptopa i mialem wraz z nim system viste 32oraz dysk podzielony na dwie partycjeale jest to dysk 160gbi dysk C mialem standardowo 90 gba dysk D cos kolo 60 gb wyszlosa ta partycje ktore mi kompletnie nie odpowiadaja jak chodzi o liczbe ich i podzial procentowy.mam pytanie mozna by bylo jakos dolozyc jeszcze z dwie partycje i podzielic je jakos bardziej po rowno.z poziomu systemu visty 32, nie tracac danych?czy aby podzielic to trzeba by bylo zrobic formata i dopiero wtedy?teraz kolejna rzecz.jesli byla by taka mozliwosc podzielenia partycji wg wlasnego gustu nie tracac danych to czy to by mialo taki sam efekt jak bym np dzielil je z poziomu DOSa po formacie? czy moze by bylo bardziej np szkodliwe/niestabilne czy tam jeszcze cos podobnego?prosze o pomoc


a druga kwestia ktorej tez nie wiem to co mam zrobic aby wylaczyc hibernacje gdy bateria laptopa jest slaba(marka notebooka - asus)prosze o pomoc

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 21 10 2007 - 11:18

Partycje możesz podzielić jak chcesz bez utraty danych praogramem PartitionMagic, możesz też sformatować dysk podzielić na partycje podczas instalacji Visty.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych