Skocz do zawartości


Zdjęcie
oferta

Zlecę przygotowanie artykułów odnośnie wtyczek Wordpress


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 23 03 2012 - 14:47

Zlecę przygowanie w formie kilku artykułów przeglądu gotowych wtyczek o określonej funkcjonalności: 5 najlepszych wtyczek do tworzenia podobnych artykułów, najlepsze wtyczki do filtrowania Archiwum (czyli tak właściwie postów w kategorii), Must have - wtyczki social media , upiększamy poprawiamy pracę Wordpress z wtyczkami.., lepsza wyszukiwarka w Wordpress, top SEO optymalizacja na Wordpress.. Dodatkowa praca to wykonanie printscreena wtyczki, czy widgetu działającego..

Nie ma co się sugerować zachodnimi artykułami bo są w znakomitej większości przestarzałe..

Wyniki pracy zostaną uwzględnione przy tworzeniu nowego CMS. Efekty pracy - gotowy dokument po uprzednim redagowaniu i ocenie zostanie opublikowany na łamach portalu.

Praca odpłatna. Oferty prosze zgłaszać na adres e-mail: admin m@łpa tweaks.pl bądź PM.

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 26 03 2012 - 17:50

Właściwie to miałem robić coś takiego i tak na własną rękę więc myślę, że mógłbym się podjąć ;) Tylko chciałem robić to w wersji video, to byłby jakiś problem?

  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 03 2012 - 19:29

Myślę, że nie - choć podsumowanie powinno być w formie pisemnej, aby było wiadomo co do czego najlepiej się nadaje, bez obejżenia całego filmiku.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem:



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych