Skocz do zawartości


Ziomusekk

Rejestracja: 02 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 14 01 2008 16:59
****-

Moje tematy

Nowy wygląd Windowsa

03 01 2008 - 15:38

Witam!
Chciałbym przedstawić wam, fajne skórki do nowej grafiki oto one:
Brico Pack Vista Inspirat 2
Dołączona grafika

BricoPack Vista Inspirat 2 jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, dzięki czemu staje się on podobny do Windows Vista. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Vista Inspirat 2 nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Crystal Clear
Dołączona grafika

BricoPack Crystal Clear jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycj
a. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Crystal Clear nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Vista Inspirat
Dołączona grafika

BricoPack Vista Inspirat jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Vista Inspirat nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Longhorn Inspirat
Dołączona grafika

BricoPack Longhorn Inspirat jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Longhorn Inspirat nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Crystal XP
Dołączona grafika

BricoPack Crystal XP jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Crystal XP nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Słaby transfer

02 01 2008 - 16:43

Witam!
Mam internet od Netii, 1MB/s (przynajmniej tak pisze) i ściąga mi max. 100-150kb/s.
Czy mam dobry transfer? Jeżeli mam słaby, napiszcie jak przyśpieszyć, bardzo mi zależy bo powinno ściągać szybciej.

Wiem że już po świętach, ale życzę Wam Wesołych Świąt!