Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zegarek do garnituru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bedi12

bedi12

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 20 02 2013 - 14:25

Witam, słuchajcie mam drobny problem, postanowiłem sobie kupić zegarek do garnituru ale nie mam kompletnie pojęcia jaki by pasował, nie chodzę w typowym garniturze, lubię ładne czarne buty, dopasowane spodnie, biała koszula, marynarka czarna. Powiedzcie mi czy bardziej będzie pasować zegarek klasyczny czy może jakiś bardziej, że tak powiem bajerancki, z chronografem czy coś w tym stylu.

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 20 02 2013 - 15:38

Powiem ci jak to wygląda na przykładzie mojej firmy. Unikałbym złotych kolorów gdyż niestety buractwo coraz częściej po to sięga i psuje dobry symbol. Jednak prosty bez ozdób jest zawsze w klasie. Właściwie - czy potrzebujesz zegarka. Większośc osób chodzi już z komputero-fonem w klapie. Ale jeśli nie jesteś hipsterem i dbasz o klasyczny styl, to polecam zegarek wskazówkowy. Może być płaski, wypukły, metalowy lub ze skórzanym paskiem, albo z dodatkową tarczą (tarczami) dla innej strefy czasowej - bez różnicy. Tylko uważaj aby nie wybrać zbyt bajeranckiego gdyż (w moim mniemaniu) ukazuje to właściciela jako tandeciarza :) Żadnych przesadnie grubych, ciężkich, wielkich, z soczewką (łojezu), z wyświetlaczem elektronicznym i wskazówkami razem, albo kolorowych bo to ukazuje właściciela jako osobe która nie wie co robic z pieniędzmi więc zadowala się niepraktycznym kiczem. Prostota, schludność i skromność, bez szpanu i przepychu.

Użytkownik 100nka edytował ten post 20 02 2013 - 15:47

  • 0

#3 bedi12

bedi12

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 20 02 2013 - 16:40

Też powoli uważam, że złoto kojarzy mi się z facetami bez szyi który już w sumie nie wiem co sobą prezentują. Właśnie ja myślę bardziej o zegarku klasycznym, szwajcarskim bądź właśnie japońskim (tutaj tylko Seiko). Myślałem o tego typu zegarku co powiecie o nim?
http://www.zegarek.net/zegarki/atlantic/zegarek_atlantic_64450.41.28.html
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 20 02 2013 - 18:48

Coś mi się wydaje że masz styl bracie. Jeśli nie nosisz typowego garniaka, to zegarek nie musi być czysto elegancki, nawet ze stalową bransoletą. Widziałbym coś w tym stylu:
http://www.ceneo.pl/13123855
I Atlantic spoko firma.

A już poza tematem, to jestem nosicielem tego:
http://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-g-shock-aw-591-4aer
Bardzo zadowolony.
  • 0

#5 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 20 02 2013 - 20:32

Jak chcesz naprawdę dobrze wyglądać i z klasą to proponuję klasyczne Festina 16573 / 6821 lub Emporio Armani AR0527 / AR0584 / AR 2432 większość z chronografem.
W żadne bazarowe zabawki z ledami, podświetleniami, wyświętlaczami ultraAMOLED, kamerkami i odtwarzaczami mp3 sie nie baw. Klasyczne wskazówki i skórzany pasek. Kolor - zależy czarny lub brąz, mnie np te srebrne bransoletkowe się kompletnie nie podobają - pasują w zasadzie do niczego.

Użytkownik viris33 edytował ten post 20 02 2013 - 20:35

  • 0

#6 bedi12

bedi12

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 21 02 2013 - 11:48

A już poza tematem, to jestem nosicielem tego:
Zegarek Męski Casio G-Shock AW-591-4AER • Zegarownia.pl
Bardzo zadowolony.

Bardzo dobry wybór sam posiadam G-Shocka, zegarki są niesamowite, nigdy tak wytrzymałego zegarka nie miałem. Nawet robiłem kiedyś z kolega na nim testy, przejechałem z nim po moim zegarku autem. Nic mu nie było. Ja posiadam ten model http://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_DW-6900CS-7ER.html . Co do zegarków Emporio Armani, słyszałem, że to marka, która tylko zarabia na tym, że to jest Armani. Słyszałem, że zegarki są niedbale wykonane, powłoka PVD schodzi, mechanizmy psują się a paski szybko wycierają. Słyszałem, że w cenie EA można kupić o wiele lepsze zegarki identycznie wyglądające np. Atlantic'a czy Guess, Fossil. Co do Festiny to jak najbardziej!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych