Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamiast tekstur w grze mam witraż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 the7truth

the7truth

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 14 03 2008 - 17:09

Witam, mam następujący problem: ostatnio mój komp złapał chyba jakiegoś wirusa, nie wiem dokładnie ale drastycznie zwolnił. Wczoraj zrobiłem formata, wszystko zainstalowałem(najnowsze sterowniki itd.). Na końcu zająłem się Counter-Strike'iem. Niby wszystko pięknie ale jak go włączyłem to zamiast tekstur pojawił mi sie witraż. Wszędzie kolorowe kwadraciki, w menu linie, paski itd. Tutaj można zobaczyć screen: http://img329.imageshack.us/my.php?image=dedust20000si2.png . Nie mam pojęcia dlaczego tak sie stało, próbowałem przeinstalować CSa ale nie pomogło. Konfiguracja mojego kompa to: Intel Pentium IV 3.2GHz 1,5GBRAM GeForce 7600GT. Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział jak to naprawić :( Pozdrawiam

  • 0

#2 Net

Net

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 14 03 2008 - 23:51

Heh ziomus :( wg mnie najlepszy sposob to zrobic format dysku calego ale mozesz najpierw przeszukac dysk najrozniejszymi programami antywirusowymi np. kasperski, avast, panda antivirus itp napewno znajdziesz tego wuchte wiec mozesz sciagnac np. 5 programow i przeskanowac pokoleji

  • 0

#3 the7truth

the7truth

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 15 03 2008 - 12:11

Dzięki za radę i chyba zrobię formata :( Myślę, żę to będzie najlepsze rozwiązanie, chociaż nie chciałem z niego korzystać bo przecież dwa dni temu formatowałem kompa :) Ale jak mus to mus :( Pozdrawiam
  • 0

#4 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 15 03 2008 - 17:58

Podaj temp. karty graficznej oraz markę i moc zasilacza. Wątpię, aby była to wina softu... :(
  • 0

#5 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 15 03 2008 - 22:28

Pamięć na grafice siada, typowy objaw. Jak karta na gwarancji to ją reklamuj.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych