Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zalany notebook Toshiba Satellite A350


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lanko

lanko

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 07 2010 - 14:36

Witam, około 2 miesiące temu mój notebook, Toshiba Satellite A350-110 został zalany dość dużą ilością wina. Po zalaniu laptop w ogóle się nie włączał, lub właczął się na 2 sekundy. Serwisanci stwierdzili uszkodzoną klawiaturę, taśmę lcd oraz inwerter. Po wymianie tych części stwierdzili również, że płyta główna jest uszkodzona. Zrezygnowałem całkowicie z naprawy. Po otrzymaniu laptopa spowrotem, włączyłem go i działał. Windows normalnie się ładował, wszystko działało jak należy, tylko był bardzo ciemny obraz. Przeczyściłem wtyczkę od inwertera i od tamtej pory obraz jest zupełnie normalny. Nie działa jedynie klawiatura. Pojawił się jednak kolejny problem - windows przestał się ładować, laptop startuje, zatrzymuje się na logo windowsa i ładuje się w nieskończoność. W trybie awaryjnym zatrzymuje się na pliku crcdisk.sys, Podłączałem kilka różnych dysków z różnymi systemami i jest dokladnie to samo. Bootując z płyty również zatrzymuje się na logo windowsa. Obawiam się, że po prostu płyta główna jest uszkodzona i stąd ten problem, ale może ktoś miał podobny problem i rozwiązał go..

Edit: dodam, że komputer próbuje najpierw bootować z sieci, jeśli to ma jakiś związek.

Użytkownik lanko edytował ten post 14 07 2010 - 15:15

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych