Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zacinają się gry online, i nie tylko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xLesiu

xLesiu

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 06 07 2013 - 22:45

Dzień dobry, witam wszystkich . Mam do Panów pewne pytanie, ostatnio kupiłem sobie komputer, nie zbyt nowy, ale powinien działac plynnie. Mianowicie podzespoły komputera to : 

= Procesor 1.07GHZ Amd Athlon™
= Dysk 150gb WDC
= Karta Graficzna * i tu jest problem ponieważ przed wgraniem sterowników pokazywało chyba Radeona 7200 LE Family ( z tego co pamiętam, po wgraniu sterowników z Ati Auto Detect, pokazuje Radeona 9200 ) . 
= Zasilacz to CodeGen "s" 300W
= Płyta Główna GA-7N400E
= Pamięc Ram 3x 256 DDR GoodRam

I problem leży tutaj : Filmiki na youtube, czy to 240p czy full hd tną się, nie chodzi o bufor czy prędkośc internetu, bo ten sam w sobie jest bardzo dobry. Gry online to samo, traagedia głupia gierka łowienie rybek na onecie, no nie do pogrania bo się tnie. Następnie, od lat gram w Tibie, i akurat ona chodzi płynnie, chociaż przy włączaniu, ekran gasnie i zapala się na nowo już z otwartą grą. Używa ona Direct 9x. No i dalej, Counter Strike 1.6 , na ustawieniu grafiki na software jeszcze jak Cie moge, ale włączam OpenGL no i tragedia, tnie się nawet w menu. Jestem pewien że sprzęt nie jest za słaby na takie gry, bo kiedyś miałem 800hz procesor, 512 ramu i Counter czy gierki na internecie chodziły płynnie, to samo youtube. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc ! Gry takie jak Diablo 2 czy NFS underground 2 działają bez zarzutu.
Zainstalowałem Javę, dodatek systemowy Adobe Flash Player, Microsoft Silverlight, sterowniki zauktualizowałem programem SlimDrivers , posprzatalem SlimCleanerem . 

Aha, jeszcze jedno. Po zainstalowaniu tych Ati, instalowałem również sterowniki OMEGA ale też nic nie pomogło. Pozdrawiam.

Screeny : 

 

temp.jpg

2vjomld.jpg

2z5j80o.jpg



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 08 07 2013 - 11:30

No ostatecznie jakiego masz tego radeona? Sprawdź jakimś programem cpuid lub bezpośrednio sczytaj z wnętrza komputera. Procesor już ciut za słaby do płynnego flasha. Właściwie to się nie dziwię, że youtube tnie.



Użytkownik bipiw edytował ten post 08 07 2013 - 11:39

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 08 07 2013 - 12:11

Za słaby komputer na wymagania dzisiejszego flasha. O YT nie wspominam bo mi na Athlon XP 2.2GHz przy 480p tnie. 

Wyrzuć ten kalkulator i kup coś na nowszej platformie, za 300zł można już mieć PC z procesorem Intel Dual Core, 2GB ram itd. 

To co masz było już nie wystarczające 5-6 lat temu. Mój smartfon jest wydajniejszy niż ten "komputer". 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych