Skocz do zawartości


Zacinają mi sie filmy online! nic nie pomaga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*

Napisano 09 10 2013 - 13:22

Od razu chce napisać, że nie wiem czy dobry dział dlatego proszę o przeniesienie wrazie czego.

Mam problem, zacinają mi sie filmy online (na youtube, zalukaj itd). Jedynie w miare normalnie działa na niskiej rozdzielczości, a o full screen w ogóle nie ma mowy bo obraz tak przycina ze to sensu nie ma. Na każdej przeglądarce!

Oto czynności które już wykonałem:
+ przeinstalowałem windowsa
+ wyczyściłem syf z komputera 2 programami
+ podpiąłem lepszą karte graficzną
+ dołożyłem 1gb ramu
+ "wyłącz przyspieszanie sprzętowe" nic nie daje
+ zrobiłem aktualizacje windowsa i programów

Kiedyś wszystko działało normalnie ale coś sie zepsuło. Mam neta przedwojennego 512kb ale... na speedtest:

Download 23.44Mb/s
Upload: 10.92Mb/s
Ping: 59 ms

Mają jakiś błąd widocznie u mnie ale Ja sie nie obrażam wink.gif Wczoraj aktualizacje do kumputera sciągały sie z prędkością ~5Mb/s a filmy na YT ładują sie bardzo szybko. Więc to nie powinna być wina internetu skoro działa elegancko.

Macie jakiś pomysł w czym tkwi problem? już mnie denerwuje, że nie gmoę w necie normalnie filmów oglądać, te z dysku działają bez zarzutu.

 



  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 09 10 2013 - 18:23

Jaką kartę graficzną masz obecnie? Czy nie ma innych symptomów - tzn. gry i inne programy działają normalnie? Czy masz najnowszą wersję Flash. Próbowałeś zmienić przeglądarkę internetową?



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 10 10 2013 - 00:05

Może w tle pobierają Ci się jakieś aktualizację? Wejdź w panel sterowania -> Windows Update i sprawdź czy coś tam się nie pobiera.


  • 0

#4 BAKUN

BAKUN

    Zaawansowany użytkownik

  • 470 postów

Napisano 10 10 2013 - 07:35

Wyczyść dobrze ten dysk i wrzuć logi z OTL (dział bezpieczeństwo) Resetnij modem.
  • 0

#5 loginhere

loginhere

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 10 05 2014 - 13:20

Też to miałam. Okazuje się że od niedawna filmiki online wymagają lepszych procesorów tzn chyba 2,33 ghz przynajmniej..

 

A też robiłam wszystkie możliwe rzeczy od odświeżania systemu , po sterowniki, dodatki , aktualizacje...

Dopiero zmiana płyty głownej i procesora pomogła.


  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 11 05 2014 - 15:43

Nic o tym nie słyszałem..


  • 0

#7 loginhere

loginhere

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 12 05 2014 - 09:01

Myślę, że większość komputerów kupiona do roku 2007 - 2008 sypie się aktualnie na Youtubie. To co wtedy było sklepowym "standardem" minimum -  po prostu jest już za słabe by odtwarzać filmy online.

Z dnia na dzień wzrosły wymagania Adobe Flasha  i nie ma mowy o oglądaniu choćby seriali online (nie ma znaczenia słaba jakość obrazu ani zmniejszanie okna). na procesorach około 2 GHz



Użytkownik loginhere edytował ten post 12 05 2014 - 09:02

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych