Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z NC+ odchodzą kolejni kierownicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ildefons

Ildefons

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 06 04 2013 - 20:16

Ja też odchodze mimo że nie jestem kierownikiem. Najpierw miałem abonament 70 dych a teraz nagle 120zł. Totalne chamstwo! Tak robić ludzi w bambuko! Czytaliście Z NC+ odchodzą kolejni kierownicy. Przybywa za to niezadowolonych klientów
. A was też to dotknęło. Ja mam w nosie i zrywam umowe!

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 06 04 2013 - 20:42

Również mam tą całą telewizję N (nc+) i jak najbardziej mam zamiar z tego zrezygnować. Mam tylko nadzieje że uda mi się rozwiązać z nimi umowę która mam na czas nie określony ;] bo z tego co wyczytałem to ładne jaja się dzieją.

  • 0

#3 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 06 04 2013 - 23:32

Dla mnie też chyba już pora rozstać się z ITI bo te zagrywki nie są fajne. Jeszcze się zobaczy czy przyślą mi coś o tym nowym układzie bo jak na razie nic nie dostałem(i nie mam zamiaru płacić nagle więcej jeśli żadna informacja do mnie nie dotrze). Może znacie jakąś ciekawą stronę z telewizją przez internet albo polecacie inna platformę(Polsat)? ;) Niby już ta naziemna weszła, ale można powiedzieć że mieszkam w dołku i bym musiał maszt do nieba wywalić z porządną anteną żeby cokolwiek widzieć(maks dwa multipleksy).

Użytkownik bipiw edytował ten post 06 04 2013 - 23:40

  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 07 04 2013 - 09:45

Jeżeli nie zrezygnujesz wcześniej niż do 14.04.2013 Twoja umowa przedłuży się na 18-miesięcy w tym zmniejszą Ci się dostępne kanały jak i również kwota którą płaciłeś dotychczas ulegnie zmianie na pewno na wyższą!!!więc się spiesz, bo później im tak szybko nie uciekniesz. Co do czy znamy jakąś dostępną telewizję przez internet owszem wejdź na stronę Plej.TV - telewizja internetowa | na żywo ! zaloguj się tam poprzez facebooka i oglądaj TV bez limitów.

Wzór wypowiedzenia dla osób które mają umowę z Telewizją N na czas nieokreślony

{Data i miejscowość}

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} zawartej w dniu {data} i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

Z poważaniem,
{imię i nazwisko}

{adres}
nr abonenta: {numer abonenta


Wzór wypowiedzenia dla osób, które mają umowę z Telewizją N na czas określony

{Data i miejscowość}

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} zawartej w dniu {data} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

Z poważaniem,
{imię i nazwisko}

{adres}
nr abonenta: {numer abonenta]


Użytkownik Qauke edytował ten post 07 04 2013 - 09:48

  • 0

#5 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 12 04 2013 - 14:27

NC+ przeprasza i daje nowe propozycje. Pozwala pozostać na starych warunkach umowy, aż do jej zakończenia i stosuje inne chwyty, żeby odzyskać choć część zdegustowanych i zrażonych abonentów: http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/list-do-abonentow
  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 12 04 2013 - 15:16

No niestety moje wypowiedzenie zostało już wysłane do ITI NEOVISION
  • 0

#7 beefresh

beefresh

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 15 04 2013 - 13:27

ta fuzja to chyba największa klęska w historii polskiego biznesu
  • 0

#8 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 28 04 2013 - 21:24

U mnie już wymówienie poszło, umowa będzie ostatecznie rozwiązana od początku maja. 

 

Widać, że cała rzesza klientów odeszła, gdyż już parę razy dzwoniła telemarketerka próbująca namówić żeby jednak nie odchodzić.


  • 0

#9 unikat

unikat

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 05 2013 - 17:08

Ja miałem na poczatku Cyfre teraz przeszedłem na sama N i dla mnie to najlepsza telewizja.


  • 0

#10 Tatiana99

Tatiana99

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 05 2013 - 00:12

Ja teraz mam nadal cyfre polsat i jestem niezadowlony ;/ cały czas blokują kanały i zeby coś ogladnać to musze mieć pakiet za 120 zł miesiecznie ;/ dajcie spokój..


  • 0

#11 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 17 05 2013 - 10:15

No to pisz wypowiedzenie, i po kłopocie :)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych