Skocz do zawartości


Yalin

Rejestracja: 22 mar 2009
OFFLINE Ostatnio: 18 08 2009 18:12
-----

Moje tematy

Jak skonfigurować modem?

18 08 2009 - 18:07

witam, dostałem modem do laptopa na USB
Po włożeniu go do gniazda zainstalowało się oprogramowanie, ale konieczna jest konfiguracja. Poniżej zrzut z oknem które muszę uzupełnić.
Czy ktoś może mi pomóc?
Mam kartę Orange.
Jakie parametry mam wpisać?
Dołączona grafika

Jakiego operatora używacie z modemem HSDPA

24 07 2009 - 22:04

Ciekaw jestem karty sim jakiego operatora używacie w swoich mobilnych modemach HSDPA.
Co się najbardziej opłaca?
Chodzi mi o usługę PRE PAID. Nie chcę kupować abonamentu.

Czy prąd ładowania to ważny parametr w NETbookach?

24 07 2009 - 21:32

Witam,
Od kilkunastu dni obserwuję wątki na forach dotyczących notebooków. Jestem przed zakupem małego komputerka. Mam też pewne wymagania co do niego. Jako że ma to być sprzęt mobilny, więc oprócz długo trzymającej baterii, powinien posiadać (wg. mnie) możliwość ładowania akumulatora w samochodzie. Narazie jedyny model jaki znalazłem to ASUS z serii 1000 (12V/3.5A). Na grupach dyskusyjnych przez te kilkanaście dni wertowania, nie znalazłem ani jednego posta dotyczącego tego właśnie parametru! Czy uważacie że zwykła ładowarka na 12V nie ułatwia korzystania z netbooka poza domem? Czy to jest mało ważne? Może ja o czymś nie wiem? Może przetwornice 12V>19V nie są problemem?
To samo dotyczy modemu HSDPA. Ludzie pytają "jaki netbook kupić" a w odpowiedziach nie ma informacji o tym że do mocno mobilnego przecież komputera, modem 3G jest wręcz niezbędny!
Ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie?