Skocz do zawartości


XBiT

Rejestracja: 17 paź 2007
OFFLINE Ostatnio: 29 04 2012 21:42
-----

Moje tematy

LENOVO Y530 # 9600M GS # 320GB # 3GB # T3400 TORBA

29 04 2012 - 21:44

Witam!

Do sprzedania mam multimedialny laptop IBM Lenovo Y530. Laptop jest w stanie bardzo dobrym - widać na real fotkach. Notebook posiada:

- procesor Intel T3400 - 2,16GHz dwu rdzeniowy
- bardzo dobrą, dedykowaną kartę graficzną 9600M GS z wyjściem HDMI
- 3GB pamięci RAM
- 320GB dysk twardy
- matryca podświetlana LED'owo
- WiFi
- Bluetooth
- czytnik kart pamięci
- system głośników 4.1 - 4 głośniki i subwoofer - Dolby Digital Home Theater

Do laptopa mam pudełko, dokumentacje, ładowarkę. Dodatkowo dodaję elegancką torbę do laptopa. Notebook nie był przenoszony - był używany wyłącznie w domu. Na matrycy laptopa znajdują się 2-3 drobne przejaśnienia - w niczym nie przeszkadzają. Na laptopie spokojnie pograć można w nowsze gry - World of Warcraft Cataclysm chodzi dobrze. Na spodzie laptopa znajduje się naklejka z kodem Windows Vista. Laptop nie nagrzewa się, wszystko chodzi jak należy. Oczywiście pod naklejką koło klawiatury nie jest zamaskowany żaden defekt. Bateria jak widać na zdjęciu w trybie Energy Star przy max. podświetleniu ekranu wytrzyma 1,5h, z tego powodu, iż praktycznie nigdy jej nie używałem.

Do laptopa dorzucić mogę używaną myszkę A4Tech jako gratis - podobno myszka przeznaczona dla graczy Dołączona grafika.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na GG: 3387633 lub przez ,,zadaj pytanie sprzedającemu".

Cena: 1150zł plus wysyłka do negocjacji !!!!

Link allegro:
http://allegro.pl/lenovo-y530-9600m-gs-320gb-3gb-t3400-torba-i2312429568.html

[Sprzedam] Laptop LENOVO Y530 / 9600GS / 3GB / T3400

14 04 2012 - 16:09

Witam!

Do sprzedania mam używany laptop, niestety już nie ma gwarancji. Pełen komplet - z pudełkiem i dokumentami. Stan bardzo dobry, na matrycy można się dopatrzeć jakiś dwóch/trzech troszkę jaśniejszych punktów, ale to chyba normalne, bo kolega na swoim nowym Lenovo z serii G ma coś podobnego. Na prawdę nie chcę się z nim rozstawiać, ale zmusza mnie do tego sytuacja. Do laptopa dorzucam torbę, jakby ktoś chciał to mogę dorzucić myszkę używaną A4Tech - taka dla graczy 750BF czy coś w tym stylu :). Wszystko działa jak najbardziej OK. Dla ciekawych powiem, że system Mac Snow Leopard działa OK.

Cena jaka mnie interesuje to 1100zł. Możliwość wystawienia na allegro. Kontakt na GG: 3387633.


Dołączona grafikaProcesor: INTEL CORE DUO T3400 .
Dołączona grafikaPrędkość procesora: 2130MHz .
Dołączona grafikaZainstalowana pamięć: 3072 MB DDR2.
Dołączona grafikaIlośc banków pamięci : 2 SZT.
Dołączona grafikaDysk twardy: 320GB .
Dołączona grafikaBateria : DOBRY STAN. NIGDY PRAWIE NIE UŻYWAŁEM, GODZINE-PÓŁTORA NA WIFI POWINNA WYTRZYMAĆ.
Dołączona grafikaPrzekątna LCD: 15.4 CALA CRISTAL BRITE .
Dołączona grafikaRozdzielczość LCD: 1280x800 .
Dołączona grafikaKarta graficzna: NVIDIA GFORCE 9600GS DEDYKOWANA
Dołączona grafikaKarta dźwiękowa: TAK .
Dołączona grafikaNapędy wbudowane: NAGRYWARKA DVDRW .
Dołączona grafikaKlawiatura: QWERTY PL .
Dołączona grafikaUSBx3 , VGA , AUDIO - TAK.
Dołączona grafikaUrządzenie wskazujące: TOUCHPAD .
Dołączona grafikaKarta sieciowa : TAK BROADCOM .
Dołączona grafikaKarta bezprzewodowa WLAN: - INTEL 5100 AGN .