Skocz do zawartości


Zdjęcie

Węgiel szkodzi zdrowiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 IzabelaWr

IzabelaWr

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 26 11 2021 - 13:51

Zgodzicie się z tytułowym stwierdzeniem?
 
Dodam że chodzi mi o opał, emitowane podczas spalania związki czy kontakt z pyłem, a nie różnego rodzaju tabletki :P Mogłoby się wydawać, że nie ma o czym dyskutować. Ale przedstawiciele branży węglowej twierdzą, że szkodliwe spaliny i inne pochodne spalania węgla wytwarzają się w niezdrowej ilości tylko wtedy, kiedy źle się go spala. Albo i sam węgiel jest niższej jakości. Ten po obróbce, odgazowaniu to praktycznie czysta energia.
 
Jesteście skłonni w to uwierzyć?


  • 0

#2 IzabelaWr

IzabelaWr

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 07 12 2021 - 16:23

 

Zgodzicie się z tytułowym stwierdzeniem?
 
Dodam że chodzi mi o opał, emitowane podczas spalania związki czy kontakt z pyłem, a nie różnego rodzaju tabletki :P Mogłoby się wydawać, że nie ma o czym dyskutować. Ale przedstawiciele branży węglowej twierdzą, że szkodliwe spaliny i inne pochodne spalania węgla wytwarzają się w niezdrowej ilości tylko wtedy, kiedy źle się go spala, albo i sam węgiel jest niższej jakości. Ten po obróbce, odgazowaniu to praktycznie czysta energia.
 
Jesteście skłonni w to uwierzyć?

 

 Wiele osób z mojego sąsiedztwa ciągle korzysta z skłądu https://wegiel-stach.pl/wegiel-dlugoleka/ i kupna węgla i nikt tak nie stwierdził.. może dlatego że węgiel jest sprowadzany z najlepszych polskich kopalń.  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych