Skocz do zawartości


Wylej swoje żale nt forum...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 12 02 2009 - 16:00

Ajć, to że wiele się nie dzieje to zasługa samych moderatorów, których aktywność ograniczyła się ostatnio do pogaduch.

A gdzie ma siedzieć jaki kolwiek user, albo moderator jeśli na forum nie powstają nowe tematy, zostają wtedy tylko pogaduchy... ;)

  • 0

#22 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 02 2009 - 19:15

Tylko, że Unitraxxx zrezygnował z moderacji forum dwa tygodnie temu.. ten temat chyli się ku wyczerpaniu.

  • 0

#23 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 12 02 2009 - 22:09

Tylko, że Unitraxxx zrezygnował z moderacji forum dwa tygodnie temu..
To czemu zdjąłeś go dopiero dziś?
W jego wątku o rezygnacji napisałeś*, że ten temat jest nieaktualny (a w związku z tym go nie odwołasz), ponieważ wprowadzisz tam tagi. Następnie pozostała kwestia dogadania się jakie tagi znajdą się w tym dziale. I ustaliliśmy je 4 dni temu, ale ty sie już nie odezwałeś... To co napisałeś na forum i w dziale dla modków jest zaprzeczeniem, choc ja wole określenie matactwa, które bardziej do Ciebie pasuje. Co chwila coś przebąkiwujesz, że "szykujemy poważne zmiany", ale tak naprawde z tych obietnic (jakże bardzo konkretnych ;)) nic nie zostanie wykonane i każdy się prędzej, czy później o tym przekona.

Ja już nie mam ochoty tutaj przebywać. Mam gdzieś moderowanie w takiej atmosferze i współprace z administratorem, który kłamie na każdym kroku.
Zdejmij mnie bo ja już tutaj moderować nie bedę.

Obecnym i byłym moderatorom dziękuje za współprace i miły czas tutaj spędzony. zycze powodzenia w dalszym pilnowaniu porządku. ;)

Załączone pliki


  • 0

#24 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 12 02 2009 - 22:22

To Już było chamstwo. Unikanie problemów - najlepsze rozwiązanie ?? od kiedy ??

Oto, co chciałem napisać :

Ehh ... rzeczywiście, jeszcze jakieś 2 miesiące temu było to Dobrze. Jednak od pewnego czasu jest tak zwana "Stypa". Z tej racji odwiedzam Forum Raz dziennie, ale Bardzo często zdarza się tak, że od mojej ostatniej wizyty powstają max 4 Posty/tematy. Wszystko się sypie, ale żeby Forum nie upadło, to Musimy postarać się je jakoś rozkręcić. Przydadzą się nowe Pomysły (z tej racji chciałem Pochwalić Chinke, bardzo pomocny USER). Walenie nowych tematów na odpie**** nic nie da. Potrzeba zmiany, czegoś nowego, co będzie przyciągało Użytkowników.
  • 0

#25 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 12 02 2009 - 23:01

Odnoszę wrażenie że makensis ma dość komputera, internetu i własnego forum.
Tylko mu się wstyd przyznać i nie wie jak by tu się wycofać, zwłaszcza przy takiej liczbie z zarejestrowanych userów.
  • 0

#26 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 12 02 2009 - 23:09

Nie no pięknie ...

następny mod odchodzi , nie wiem jeszcze ale też się nad tym zastanawiam , skoro Admini mają nas w [beeep]e.
  • 0

#27 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 12 02 2009 - 23:13

Znaczy wiesz, to będzie tak : Ty odejdziesz ... next koleś se pomyśli "Hmm ... Oni odchodzą, to znaczy, że Ja też mogę". Zamiast się żalić spróbujmy coś zrobić.
  • 0

#28 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 12 02 2009 - 23:15

Ale z kim ja mam Tu pracować niby ??
  • 0

#29 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 12 02 2009 - 23:16

Jak się jakoś wspólnie zgramy, to Forum w ciągu 2-3 dni siądzie na Nogi. A słabi niech odchodzą. Mi zależy na Nim.
  • 0

#30 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 13 02 2009 - 00:40

I znowu będzie temat: "Pilnie poszukujemy moderatorów. Zgłoszenia pisać w temacie..." :/
  • 0

#31 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 13 02 2009 - 01:29

Kilka dni mnie nie było(i nie będzie) i już afera. Unitraxxx nic nie robił przez ostatnie dwa tygodnie widać to w logach, ostatnio(wczoraj) napisał w wątku o usunięcie. Ja nie będę trzymał ludzi na siłę. Nie będzie naboru w najbliższym czasie forum mogę równie dobrze prowadzić sam. Nie jestem tolerancyjny? To co robi jeszcze ten wątek tutaj? Jeśli ktoś myśli, że to forum to maszyna parowa to niestety wymaga ono paliwa w postaci czasu jak ja jestem zajęty macie również Ziele do dyspozycji. Wątek zamykam, kto chciał się wypowiedzieć to zrobił, a żale miejcie do siebie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych