Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyłączajace się przekierowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gary1985

gary1985

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 24 07 2008 - 10:14

Witam.Wiec mam taki problem.Posiadam Router D-Link DSL-G624T.Problem polega na tym ze jak przekieruje sobie port na Azerusa np. 6884 to po wyłączeniu kompa ten port sie wyłącza i znów po włączeniu kompa muszę od nowa go przekierowywać.Dodam ze po przekierowaniu zapisuje i restartuje Routera.

  • 0

#2 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 24 07 2008 - 11:38

Witam.Wiec mam taki problem.Posiadam Router D-Link DSL-G624T.Problem polega na tym ze jak przekieruje sobie port na Azerusa np. 6884 to po wyłączeniu kompa ten port sie wyłącza i znów po włączeniu kompa muszę od nowa go przekierowywać.Dodam ze po przekierowaniu zapisuje i restartuje Routera.



zapisujesz i restartujesz??
restartujesz tym takim trudno dostepnym przyciskiem, ktory resetuje wszystkie ustawienia ktore zrobiles??
Jak tak to nie dziwne

  • 0

#3 gary1985

gary1985

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 24 07 2008 - 11:59

Nie restartuje z poziomu ostawień routera czyli save and restart.Tamten to wiem ze jest do zrestartowania.
  • 0

#4 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 24 07 2008 - 22:58

Witam.

po wyłączeniu kompa ten port sie wyłącza i znów po włączeniu kompa muszę od nowa go przekierowywać.


Przekierowanie nie znika w routerze, zakładam że w Azerusie masz włączoną opcje, która zmienia port przy każdym włączeniu programu - np. coś takiego jak 'losuj port przy uruchomieniu'.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych