Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór karty wifi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Verbatov

Verbatov

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 13 06 2015 - 14:28

Witam. W komputerze stacjonarnym bez żadnych problemów korzystałem z karty TP LINK TL-WN722N do czasu zmiany routera z Asusa RT-N10 na RT-N11. Niby to jest nowszy model z dwoma antenkami więc sygnał powinien być silniejszy a jest zupełnie na odwrót. Mam częste zaniki internetu, karta mi się co trochę zacina i wykrywa słaby sygnał tak że się nie da korzystać z internetu. Czy to wina nowego routera? Próbowałem zmieniać różne ustawienia w routerze ale to nic nie daje. Dziwne że akurat przy zmianie routera zaczęła nawalać karta. Moglibyście polecić mi jakąś na prawdę dobrą kartę wifi? Może coś z Netgear. Z góry dziękuję za pomoc.



  • 0

#2 Verbatov

Verbatov

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 17 06 2015 - 14:49

Zaobserwowałem coś dziwnego z tą siecią. Raz łączę się z internetem a raz w ogóle się nie chce połączyć. Gdy nie chce mi się połączyć tp link z siecią to wyskakuje mi hasło do wpisania. Po wpisaniu hasła wyskakuje że jest niepoprawne. W centrum sieci na pasku zadań wyskakuje mi informacja że "Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci". Czasem w ogóle nie wykrywa żadnej sieci. Za jakiś czas nie wiedzieć czemu nagle tp link sam łączy się z moją siecią i przez chwilę internet jest. Ktoś wie co może być źle ustawione? Może po prostu karta wifi się sypie?



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych