Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór dekodera pod telewizje na karte HD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrianoxs

Adrianoxs

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 08 12 2010 - 21:21

Witam, mam do wydania 400zł na ten dekoder. Chodzi o to, że się w ogóle na tym nie znam. Obecnie mam kablówkę z dialogu ale chce mieć tą telewizje na karte z kanałami HD bo jest taniej. A więc jaki polecacie dekoder i czy oprócz niego jest coś potrzebne? Z tego co czytałem to jeszcze talerz satelitarny jest potrzebny. To też proszę mi podpowiedzieć. Pozdrawiam

  • 0

#2 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 08 12 2010 - 21:38

Nie lepiej wziąć telewizje N za ok 60 zł/mc masz wszystkie kanały, HD też są :D
Dekoder dostajesz od nich, tylko musisz kupić talerz satelitarny. :)

Użytkownik cabana edytował ten post 08 12 2010 - 21:38

  • 0

#3 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 08 12 2010 - 21:39

do odbioru sygnalu stelitarnego niezbedny jest "talerz", bez tego nie masz co zabierac sie za kupno dekodera

a co do telewizji osobiscie znam 3 liczacych sie dostawcow: Cyfra+, Cyfrowy Polsat i Telewizja "n"


Polsat to w sumie od rauz odradzam, mialme z tym do czynienia i same problemy z dekoderami. Telewizja "n" ma chyba anjwiecej kanalow HD i dosc bogata oferte, ale tez z dekoderami nie jest rozowa (aczkowliek znosnie, to chyba cena za nowoczesnosc :D ). Zostala Cyfra, ktora uzytkuje paru moich znajomych i jak na razie sa pozytywnie nastawini. Ale nie ogladaja kanlow HD bo nie maja takich TV (ani chyba tez pakietow). Cyfra to chyba tez najtansza oferta, ale bys musial sprawdzic.

Wiec albo tansza Cyfra+ albo drozsza Telewizja "n"
  • 0

#4 Adrianoxs

Adrianoxs

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 09 12 2010 - 16:36

To doradzicie ten talerz jakiś? Wiem, ze potrzeba jakiś konwenter chyba...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych