Skocz do zawartości


Wojto0401

Rejestracja: 14 lis 2014
OFFLINE Ostatnio: 04 01 2015 14:18
-----

Moje tematy

Problem ze steam api dll.

03 01 2015 - 13:18

Witam.. Pomozcie,,bo mam taki problem.. W niektorych grach,po przejsciu np,,jednej badz dwoch misji,,gra mi sie wylacza i pokazuje raport bledow,,m.i.n. ze wystapil problem ze steam api dll. Wiem ze to ten niby crack,,ale jek wklejam innego,,to gra wogole nie odpala,,bo wtedy pokazuje jeszcze inny błąd..
Takie moje spostrzezenie.. Gry orginalne dzialaja mi bez zarzutów,,ale jak pobiore jakos gre,,to juz czasem sa problemy.. Kombinowalem z tymi zaporami roznymi i je powylączalem,,ale to nic nie pomoglo..
Jeszcze taka jedna moja uwaga.. Zazwyczaj mam problemy z grami,,ktore zostaly spakowane z rozmiaru np.8 gb,,na 3 gb.. jak naprzyklad Lego Hobbit.. I wlasnie w takich grach po pierwszej misji,,wywala blad,,STEM API DLL.. Moj system to,,windows Vista sp 2..Home Premium.. Pozdrawiam..

Menadzer urzadzen nie widzi napedu CD-DVD

05 12 2014 - 11:09

Witam.. Mam taki problem jak w temacie,,jednak zaczne od poczatku.. Zlozylem sobie nowa jednostke,,brakowalo mi tylko napedu dvd. Oki,,chcialem zamatowac ta stara,,ale ona byla na IDE,,a moja plyta glowna juz nie mam takiego zlacz,wiec kupilem przejsciowke z IDE na SATA..Wszystko podpiolem,,przewod zasilajacy do przejsciowki rowniez.. Wszystko zadzialalo.Kontrolka sie zaswiecila,,kieszen sie wysowa.. Jednak..Moj menadzer urzadzen wogole nie widzi napedu CD-DVD. Wchodzilem w regedit i gdzie ponoc trzeba usunac klucze up.filtre czy jakos tak,,ale tych pozycji tam nie ma.. W biosie mozna trzeba cos w biosie poprzestawiac.?. Jesli wchidze w bios,,to jest opcja ustaw bitiwanie z CD-DVD,,ale ta opcja byla,,jak nawet nie mialem podpietego dysku..
Prosze o porady.. Moj windows to 7mka..