Skocz do zawartości


Zdjęcie

" Włącz udostępnianie połączenia internetowego " W Ad Hoc znieknęła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 debiannet

debiannet

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 11 2008 - 14:11

Witam

Mam dość nietypowy problem, szukałem rozwiązania wszędzie ale nic nie ma na ten temat.

System Vista ultimate

Chcę udostępnić połączenie internetowe na swoim telefonie, udało mi się pierwsze dwa razy jednak później pokazał się blue screen i winda padła, za każdym razem kiedy tworzę sieć ad hoc z szyfrowaniem WPA2 personal, telefon wykrywa wifi i gdy w telefonie wprowadzam hasło po naciśnięciu połącz windows wywala błąd, niebieski ekran jak dawniej w xp czy 98 ;] i reset po resecie pokazuje sie informacja że windows odzyskał sprawność i od tej pory nie ma już opcji " Włącz udostępnianie połączenia internetowego " w opcjach Ad Hoc. Poprostu znikło i nie ma, jak dam inne kodowanie np. wap lub otwarte połączenie to jestem połączony: komputer - telefon, ale nie mam dostępu do internetu bo nie mam jak zaznaczyć że chcę tą opcję. Na dole screen 1 zrobiony zaraz po reinstalacji Visty tak jak powinno być, sreen 2. po wywaleniu błędu. Po przeinstalowaniu visty pierwszy raz było ok , do póki kiedy jest ten przycisk " Włącz udostępnianie połączenia internetowego " jak to przywrócić ?. Sterowniki sprawdziłem wszystkie mozliwe, nic nie daje, to musiało si gdzieś w rejestrze wyłączyć, poradźcie co robi bo już włosy rwe z głowy..

1. Z opcją:

Dołączona grafikaDołączona grafika

2. Bez opcji:

Dołączona grafikaDołączona grafika

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: szyfrowanie plików



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych