Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wirusy, trojany, SpywareOnlinesGames


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ko2a

ko2a

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 11 04 2010 - 12:27

Witam

Jak już napisałem w temacie mam problem z paroma robakami.
Podczas robienia skana Malwarebytes' Anti-Malware raport ukazje mi pare wirusów które się usuwają, ale pózniej nadal pokazują.

Lecz nie w tym problem.

Robiąc skana Spybot'em S&D ,SUPERAntiSpyware lub skanując skanerem online MKS dochodząc do zeskanowania (około 20 procent dysku) programy same się zamykają lub zacinają?

Jak mogę rozwiazać ten problem, oraz usunąć robaki?

Użytkownik ko2a edytował ten post 11 04 2010 - 12:28

  • 0

#2 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 11 04 2010 - 12:35

Odinstaluj wszystkie antywirusy, ściągnij kaspersky 2010 av trial, przeskanuj, usuń.
Nie instaluj dwóch i więcej antywirusów na raz.

  • 0

#3 ordynat

ordynat

    Zaawansowany użytkownik

  • 804 postów

Napisano 11 04 2010 - 12:46

Być może, że skanery zacinają się właśnie z powodu infekcji Ale mogą też być jakieś inne przyczyny, trudno nawet zgadnąć, jakie.

Jeśli chcesz usunąć "Onlinegames", to podepnij pendrive (lub jakiś inny zarażony nośnik pamięci), i zrób log z Combofixa >/Combofix-t35201/
ComboFix usuwa tę infekcję nie tylko z dysku twardego, ale także z zewnętrznego nośnika pamięci.

Ewentualnie, zamiast ComboFixa, możesz zrobić log z >/otl-t35212/. W tym przypadku potem będzie można usunąć infekcję z dysku twardego.
.

Użytkownik ordynat edytował ten post 11 04 2010 - 12:47

  • 0

#4 ko2a

ko2a

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 11 04 2010 - 12:56

Jezeli chodzi o @UP to te wirusy są prawdopodobnie z Hacka do pewnej gry internetowej którego brat ściagnal ( nie zeskanowal na jotti).
po drugie, nie posiadam dwoch antywirusow. Jeden jest wlaczony "nod32" drugi malware jest wlaczany tylko do przeskanowania, raz na jakis czas.

[mod] Kolego nie zajmujemy się tutaj hakami do gier. Skoro Twój brat nie wie skąd i co ściąga, to niech tego nie robi..Bawicie się w taki rzeczy, to teraz pobawcie się usuwaniem samodzielnie. [/mod]

Użytkownik Celdur edytował ten post 11 04 2010 - 13:06

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych