Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wirus, keylogger, lub zupełnie nie wiem co :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 markerek

markerek

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 13 04 2015 - 21:21

Witam! :) 

 

Jestem tutaj nowy, jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie, lub nie usuwanie ponieważ sprawa jest dla mnie bardzo ważna.

 

Otóż mam problem, podejrzewam że ktoś podrzucił mi keyloggera przez pendriva. Po aktualizacji biosu komputer psoci, wyłączają się samoczynnie słuchawki (odłączone w sterowniku) z mikrofonem jest tak samo , dysk się przegrzewa , komputer strasznie wyje... co ciekawe komputer ma jakieś 4 miesiące i dopóki znajomy nie przyniósł mi pendriva nigdy takiego czegoś nie było .. zerowałem dysk .. mhdd nie chce zerować dysku .. wszystko chodzi wolno .. co ciekawe mój pierwszy komputer działał tak samo i co ciekawe gdy gram w gry po jakimś czasie komputer się restartuje ..usb czasami sie nie wykrywa .. lub po podpięciu pendriva pod przedni panel chce go sformatować , wkładam po kilka razy aż w końcu go czyta. proszę o pomoc . przepraszam za takie pisanie ale poprostu mam podejrzenia i chce całkowicie sformatować dysk tak aby nic z niego nie zostało odzyskane .. i wszystko włącznie z keyloggerami lub innym wirusem poszło w niepamięć ..



  • 0

#2 markerek

markerek

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 13 04 2015 - 21:28

chciałem dodać tylko że komputer się restartował na grze, i wyskakiwał blue screen wszystko robi się samo .. tak jakby ktoś miał dostęp i mi psocił .. słuchawki gdy słucham muzyki są podpięte a samoczynnie wyłączają się w sterowniku



  • 0

#3 markerek

markerek

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 13 04 2015 - 21:28

proszę tylko o program którym sformatuje dysk do zera .. bez możliwości odzyskania danych


i który doszczętnie usunie keylogger lub coś co zakłóca pracę.
  • 0

#4 Mateusz321

Mateusz321

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 14 04 2015 - 10:37

Bluescreen dalej występuje? Jeśli tak to wrzuć screen na forum (Komputer-> Właściwości-> Zaawansowane ustawienia systemu-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odziskiwanie-> Ustawienia-> Odznacz automatycznie uruchom ponownie).

Podaj pełną specyfikacje komputera wraz z mocą i marką zasilacza.


  • 0

#5 markerek

markerek

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 14 04 2015 - 11:23

proszę tylko o porgram do całkowitego oczyszczenia dysków .. bez możliwości odzyskania jakikolwiek danych .. :C


  • 0

#6 Mateusz321

Mateusz321

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 14 04 2015 - 17:15

Odłącz dysk podłącz do innego komputera i użyj MHDD. Pamiętaj aby odłączyć inne dyski aby nie stracić danych z 2 komputera.

Sprawdź komputer na innym zasilaczu pewnie zasilacz szmelc.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych