Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows8 nie widzi żadnych sieci WiFi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Radeg22

Radeg22

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 10 2013 - 17:13

Witam, mam dziwną przypadłość z windowsem na moim laptopie i prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Wszystko zaczęło się wczoraj, gdy postanowiłem pograć z kolegą w grę Starcraft przez sieć. Próbowaliśmy przez najnowsze hamachi, lecz bez efektów. Skorzystałem z programiku ForceBindIP, też nic. Wyczytałem, że problemem może być wersja hamachi, więc usunąłem nową i zainstalowałem starszą 1.0.1.1. Pojawił się błąd w instalatorze przy "installing hamachi network driver", po czym instalator się wyłączył. Rozumiem przez to, że hamachi czegoś nie usunął. Zresetowałem komputer. Po resecike Windows przestał wykrywać wifi. Sprawdziłem iPad, oba tablety, telefony komórkowe i drugi komputer, wszędzie internet działa poprawnie. Co więcej, laptop nie widzi nawet sieci sąsiadów. Sięgnąłem po tablet (piszę z niego obecnie) i zacząłem googlować jak wywalić te śmieci po hamachi. Pousuwałem klucze w rejestrze. W efekcie usunęło mi wszystkie połączenia sieciowe, wifi, Ethernet, virtualbox itp... folder ten stał się pusty. Co więcej, niektóre klucze od hamachi są nieusuwalne. Po prostu wywala błąd. Jeden z tych kluczy zaczyna się od 0002, jakoś tak. Po tej zabawie w ikonce sieci zamiast połączenia ograniczonego mam brak połączenia. Wszedłem w menedżer urządzeń i sprawdziłem sprzęt. Od wifi działa poprawnie, ale mam nieusuwalne nieznane urządzenie, które znika po resecie i przybywa jedno, drugie po każdej nieudanej instalacji hamachi. Nic się nie dzieje jak je usuwam. Usunąłem więc urządzenie wifi i zainstalowałem je na nowo, pojawiła się ikonka połączenie sieciowe wifi, ethetnet, ale oba PUSTE. :| Nie ma w nich nic, a dawniej były np. QoS, Klient Sieci Microsoft Networks, itp... Nie za bardzo wiem już co robić. Diabli z grą, pracować nie mogę bez internetu. Proszę o pomoc, jak przywrócić połączenie internetowe...

Dziękuję i pozdrawiam.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 20 10 2013 - 19:46

Przywrócenie systemu z ostatniej dobrej konfiguracji? Pomogło?



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: windows 8 hamachi wifi sieć internet



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych