Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows7 opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 HaKeR & JnFoRmAtYk

HaKeR & JnFoRmAtYk

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 02 2008 - 18:40

Co myślicie o nowym Windowsie 7.Tu piszemy wyłącznie na temat nowego windowsa 7
Dołączona grafika
Film Windows 7

  • 0

#2 Misieeek

Misieeek

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 24 02 2008 - 19:15

Coś mi sie obiło o uszy... ale zobaczymy

  • 0

#3 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 24 02 2008 - 20:06

Lipa, widać jak kulawo chodzi, pewnie wymagać będzie z 4GB RAM. Ja zostanę przy XP najdłużej, jak to będzie możliwe...
  • 0

#4 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 24 02 2008 - 20:13

Lipa, widać jak kulawo chodzi, pewnie wymagać będzie z 4GB RAM. Ja zostanę przy XP najdłużej, jak to będzie możliwe...



Zgadzam się z kolegą up. Również zostanę przy XP jest po prostu dobry i tyle. :confused:
  • 0

#5 Gość_chranchips_*

Gość_chranchips_*

Napisano 24 02 2008 - 20:29

Zgadzam się z kolegą up. Również zostanę przy XP jest po prostu dobry i tyle. :confused:

Vista wymaga o 512 ramu więcej niż XP a Viana (windows 7) pewnie o 1 GB więcej ramu. Noi z tego co widziałem grafika się psuje przy niej...
Tak więc też zostane przy XP noi tylko service packi będe wgrywał...

Jak komuś zależy na wyglądzie to skiny są ... :D (mi chodzi tylko o funkcjonalność)
  • 0

#6 przemekp1990

przemekp1990

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 24 02 2008 - 20:37

HeH przecież z tego filmiku można wywnioskować tylko jedno - czy to wogoóle różnie się w czymś od Visty? Poza napisem Windows 7?
  • 0

#7 amazing

amazing

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 24 02 2008 - 20:47

Jak dla mnie to to niczym sie na razie nie różni od Visty, ciekawe jakie to bedzie miec wymagania. :|
  • 0

#8 Stopczyk

Stopczyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 24 02 2008 - 21:18

Czymś na pewno się różni. Tylko czym ?
Ciekawe co tam tym razem przygotował dla nas Microsoft.
Osobiście po przygodach z Vistą nie jestem optymistycznie nastawiony co do kolejnych produkcji tej firmy.
Pożyjemy zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli, może i wygląda jak Vista, ale działa inaczej albo będzie przynajmniej tańszy :D ??? Może tak może nie ...
  • 0

#9 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 24 02 2008 - 21:41

O Windows Seven (początkowo Blackcomb; w roku 2007 ogłoszono nazwę Windows Seven) świat po raz pierwszy usłyszał w lutym roku 2000. Nazwa ta była początkowo przeznaczona dla następcy Microsoft Windows XP, który miał zostać wydany pod koniec roku 2002. Seven planowany był w wersjach serwerowej oraz dla stacji roboczych, jednakże w sierpniu roku 2001 wydanie tego systemu zostało przesunięte na lata 2003 - 2004, a następcą Microsoft Windows XP oficjalnie został Microsoft Windows Vista, określany wtedy nazwą kodową Longhorn. Przyczyną miał być brak wymaganego przez system powszechnego dostępu do szerokopasmowego Internetu.

Spekulowano, że Microsoft Windows Vista będzie rozwiązaniem tymczasowym, mającym wypełnić lukę pomiędzy wydaniami systemów Microsoft Windows XP oraz Windows Seven[potrzebne źródło]. W październiku 2001 potwierdził to Steve Ballmer z Microsoftu. Zapytany na konferencji Gartnera stwierdził, że naprawdę ważne zmiany nastąpią "za dwa wydania Windows". Obecnie wiadomo, że Microsoft Windows Vista został wydany w styczniu 2007 roku oraz, że jest kolejnym, głównym wydaniem systemu Microsoft Windows.

Z czasem projekt Windows Seven został wyciszony i poddany wielu zmianom, a spekulacje prasowe poddawały nawet w wątpliwość jego istnienie[potrzebne źródło]. Pojawiały się jednak informacje o krążących wewnątrz firmy wersjach roboczych tego systemu, a nawet o konkretnych numerach tych wersji (dokładniej kompilacje 351 oraz 440). Informacje te mówiły, że Seven jest nazwą nowej serwerowej wersji Windows. Wydawały się one jednak mało prawdopodobne, ponieważ w Internecie od dłuższego czasu znaleźć można było film prezentujący współpracę Windows Seven oraz MSN Explorera 7.

W trakcie rozwoju projektu planowane rozwiązania były wielokrotnie modyfikowane, jak również przenoszone do i z innych projektów. Obecnie wiadomo, że część rozwiązań planowanych dla Windows Seven trafiło do systemu Microsoft Windows Vista. Windows Seven natomiast zawierał będzie elementy projektowane początkowo dla Visty, chociaż niektóre z nich, jeśli zostaną ukończone wcześniej, mogą zostać wydane jako osobne produkty jeszcze przed premierą Windows Seven.

W 2007 Microsoft ujawnił, że nowy Windows nosi nazwę kodową Windows Seven. System obecnie znajduje się w fazie Milestone 1. W II kwartale 2008 system najprawdopodobniej ewoluuje do fazy Milestone 2, a pod koniec wakacji 2008 do fazy M3. Datę premiery systemu przewidywano na lata 2009-2010[2]. Microsoft oficjalnie ucina te spekulacje mówiąc, że Windows Seven znajduje się jeszcze we wczesnej fazie projektu, a prace potrwają przynajmniej trzy lata. Oznacza to, że wbrew krążącym pogłoskom w 2009 roku system na pewno nie znajdzie się jeszcze na rynku.


  • 0

#10 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 24 02 2008 - 21:42

Moim zdaniem to zupełna kopia Visty. Haczyk polega na tym, że Vista wystartowała nie najlepiej, bo często padała i Gates wypuści ją po prostu pod inną nazwą z kilkoma przeróbkami :D
  • 0

#11 HeavyGunner

HeavyGunner

    Newsman Tweaks.pl

  • 47 postów

Napisano 25 02 2008 - 17:32

A pierwsze Milestony Visty to jakie były? Przecież też był to "ulepszony XP" :D. Na razie jest to build 6519 niby M1; dużo już screenów i recenzji jest na zagranicznych serwisach. Nie jest to jeszcze system oparty na MinWin tylko z tego co wyczytałem instalowac trzeba go na Viście SP1.

  • 0

#12 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 25 02 2008 - 17:53

Czyli w pewnym sensie jest to łatka, a nie oddzielny system..?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych