Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows straszny problem (przeczytaj)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 piten1

piten1

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 08 2008 - 14:41

Witam. Zacznę od początku - miałem problem z odtwarzaniem filmów. Gdy próbowałem włączyć film po jakimś, bliżej nieokreślonym czasie użytkowania komputera, pokazywał się niebieski ekran i restartował się komputer (dopiero wtedy mogłem włączyć film). Zmieniłem kodeki na najnowsze, ale i to nie pomogło. Włożyłem więc płytę z WIN Xp, po czym wziąłem zainstaluj od nowa (chciałem uaktualnić pliki, ale nie wyszło). I teraz jest bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Instalator doszedł już do momentu instalowania i pokazują się 2 błędy (bodajże sterowniki, najpierw do płyty głównej, ze jest bez certyfikatu i loga windows [wziąłem zainstaluj] i drugi bodajże z VIA czyli kartą dźwiękową [każe mi znaleźć gdzieś na płycie, ale przecież nie mam tego?]). Proszę o pomoc - jak nie kontynuować rozpoczętego procesu instalacji, lub jak zainstalować do końca, oraz co zrobić z tymi filmami aby działało... Proszę o szybką odpowiedź.

  • 0

#2 adamp8

adamp8

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 14 08 2008 - 19:43

nie naprawiaj tylko reinstall iz glowa dalej dobieraj soft , a ta plytka porysowana nie jest?? instalka systemu od nowa z dobrej plyty

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych