Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows Update


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 duf

duf

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 12 01 2007 - 10:25

Witam,
Mam XP Pro. Ostatnio w październiku 2006 roku mogłem wejść na stronę Microsoft aby pozwolić się zeskanować w poszukiwaniu uaktualizacji. Ponieważ mam ustawione w Automatycznej Aktualizacji opcję powiadomienia bez pobierania i instalacji po chwili w prawym dolnym rogu monitora pojawiała mi się żółta ikonka pod którą kryła się informacja które poprawki są gotowe do zainstalowania. Te poprawki mogłem zciągnąć ze strony Windowsa i zainstalować ręcznie. Czy ktoś coś wie o zmianie tego sposobu aktualizacji na dzień dzisiejszy ? Nie mogę powtórzyć tej procedury. Czyżby Microsoft wyłączył ten sposób aktualizacji ?

  • 0

#2 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 12 01 2007 - 10:54

Microsoft ostatnio ma coraz więcej pomysłów na walkę z piactwem. Jeżeli masz nieorginalnego windowsa, to być może właśnie dlatego nie możesz pobrać aktualizacji.

  • 0

#3 Gość_Wasacz_*

Gość_Wasacz_*

Napisano 12 01 2007 - 22:15

Witam,
Ostatnio w październiku 2006 roku mogłem wejść na stronę Microsoft aby pozwolić się zeskanować w poszukiwaniu uaktualizacji. (...) Nie mogę powtórzyć tej procedury.

A czym to się objawia?
Jakiś komunikat, błąd?
  • 0

#4 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 13 01 2007 - 22:16

podstawowe pytanie, czy system masz oryginalny?
  • 0

#5 duf

duf

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 15 01 2007 - 09:50

A czym to się objawia?
Jakiś komunikat, błąd?

Niestety, nie mam żadnej informacji. Poprostu nie pojawia się ikonka. Posępowałem zawsze tak samo i nigdy nie było problemów.
  • 0

#6 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 15 01 2007 - 10:35

Chyba jednak system nie jest do konca oryginalny :P
  • 0

#7 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 15 01 2007 - 10:57

Jak masz nieorginalnego XP'ka to się nie dziw, że nie możesz poddać się sprawdzaniu autentyczności!
Temat zamykam bo jest strasznie głupi. Jakby sie okazało, że system jest jednak legalny: zapraszam na PW.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych