Skocz do zawartości


Zdjęcie

WiFi na PCI-E


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 frusty333

frusty333

    Początkujący

  • 142 postów

Napisano 11 04 2008 - 17:39

Zainstalowałem w swoim komputerze, Kartę Wifi, razem z dobrymi sterownikami, jednak kiedy już windows poprawnie wyszuka sieci, nie da się z nia połączyć, Czy jest to wina tej karty? Czy istnieje jakiś uniwersalny program do obsługi wifi? narazie za pomocą Googli znalazłem WiFi Menager i Wifi Monitor,pbydwa działają beznadziejnie, i nie mogę się w nich połapać.

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 11 04 2008 - 18:31

Dobre oprogramowanie dostałeś pewnie razem z kartą. A nie można się połączyć, bo pewnie coś źle wpisałeś lub przeoczyłeś może w ustawieniach. Co do Managera, to jak podłączysz taką kartę to powinieneś mieć nawet systemowego od sieci bezprzewodowej. Jeśli go nie masz to doinstaluj. Powinno się dać , gdyż na lapku z WIN XP mam właśnie takie coś.

  • 0

#3 sklsk

sklsk

    Stały użytkownik

  • 232 postów

Napisano 11 04 2008 - 18:42

pytanie zasadnicze
po wyszukaniu sieci próbujesz się połączyć z tą siecią z którą masz uprawnienia do podłączenia, czy do jakiejś obcej
sorry za takie pytanie ale jest to bardzo częste, takie przyłączanie
  • 0

#4 frusty333

frusty333

    Początkujący

  • 142 postów

Napisano 11 04 2008 - 20:20

Sytuacja wygląda tak : Zakupiłem tą kartę bez żadnych sterowników czy programów. Sterowniki znalazłem na googlach i starałem się połaczyć z siecią przez program wbudowany w windows. Jednak kiedy staram się połączyć dostaje informację że nie można - że może być to winna słabego sygnału. (komputer stoi 2 m od routera) Jestm jedynym użytkownikiem, i administratorem swojego komputera.
  • 0

#5 sklsk

sklsk

    Stały użytkownik

  • 232 postów

Napisano 11 04 2008 - 20:30

jesteś w stanie cokolwiek powiedzieć na temat tej karty , może coś na niej jest napisane, wtedy postaramy się namierzyć oryginalne sterowniki
  • 0

#6 frusty333

frusty333

    Początkujący

  • 142 postów

Napisano 11 04 2008 - 21:28

http://www.creatix.de/support/typ.php?tid=13&gid=5e tutaj są sterowniki do mojego modelu, to jakiś Creatic CTX 404.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych