Skocz do zawartości


Whiteniggaz

Rejestracja: 07 lis 2006
OFFLINE Ostatnio: 03 01 2007 15:43
-----

Moje tematy

Nieprawidłowa praca systemu WxP :/

18 12 2006 - 14:30

Witam, od paru dni mój system nieprawidłwo pracuje, dłużej sie uruchamia, czasmi mi sie restartuje, muzyka sie zacina i ogulnie zamula, jakoś miesiąc temu system byl na nowo instalowany i pracowal bez zarzutów, skanowal komputer w trybie awaryjnym kasperskym i w trybie normalnym i nie wykryto zadnych wirusów, zrobilem defragmacie dysków(systematycznie robie) wyczyscilem rejestr(równiez systematycznie) i już nie mam pomysłu co zrobic, aby lepeij pracował, macie moze jakies pomysle, ze by to naprawic??

jak podkrecic procesor??

12 12 2006 - 18:56

Tak jak w temacie, jak podkręcic procesor, jak to sie robi?? wiem tylko, ze w biosie i powinno sie podkreca po 5Mhz, przy jednej probie.Jak ktos wie to niech napisze bo mi na tym zalezy, dziex z apomoc.pozdor.


Zmiana działu. Siwy123

Podłączenie dysków??

09 12 2006 - 13:39

Witam. Jak probuje podlaczyc dysk do komputera to mi go nie widzi(pod osobna tasme) ale jak podlaczam do tasmy gdzie jest CDROM to widzi dysk ale komp sie dalej nie wlaczi i wyskakuje komunikat "primare master hadr disk file: cos w tym stylu dokladnie nie pamietam....hmm...i nnie weim czy cos w biossnie nie ustwaci?? prosze o pomoc?? jak to zrobic??

SSI dla początkujących !!

26 11 2006 - 11:18

Witam,
Dużo początkujących użytkowników nie wie zabardzo co to jest BIOS a co dopiero zmieniać ustawienia i sie "bawić" w opcjach. Ostatnio przęglądając internet znalazłem bardzo fajna stronke, która pozwala nam się przenies do BIOSU i innych ustawien w komputerze.

http://bios.i-slownik.pl/bios.php

Zapraszam!!

[net] DSL i ISDN, jakie roznice?

22 11 2006 - 09:44

Witam, czym sie roznie DSL od ISDN i 1 MB/s od 1 mbit, kB od Kb ??
dzieki za pomoc!Dołączona grafika