Skocz do zawartości


Waszka89

Rejestracja: 29 cze 2015
OFFLINE Ostatnio: 02 07 2015 17:43
-----

Moje posty

W temacie: Ocena atrakcyjnosci skladanego pc - czy warto.

30 06 2015 - 09:34

gta**

 

I jeszcze zapytanko co do myszki i klawiatury. Ktos poleci jakiś konkretny zestawik dla gracza? I przewód czy bezprzewodowe?


W temacie: Ocena atrakcyjnosci skladanego pc - czy warto.

30 06 2015 - 09:27

i pytanie, na tym zestawie trzecim, z prockiem bez mnożnika, np. gra v poszloby na maxie?


W temacie: Ocena atrakcyjnosci skladanego pc - czy warto.

30 06 2015 - 09:18

sorry za pisownie - stukalem na telefonie w pracy - brak kompa ☹

uważacie w takim razie ze warto zakupić ten trzeci, ostatni zestaw składaka, czy tez doinwestowac do procka, chłodzenia i płyty?


W temacie: Ocena atrakcyjnosci skladanego pc - czy warto.

29 06 2015 - 16:14

maksymalny budżet to przedział 4-5 tys zl, z uwzględnieniem tego ze im mniej tym rzecz jasna lepiej. Tak, windowsa nie mam wiec będzie potrzebny. Nigdy nie bowiem sie w podkrecanie procka. Szczerze mówiąc nie wiem czy w ogole bym się w to bawil. Nie wiem jakie to niesie korzyści i jaka trzeba miec wiedze. Kezeli jest inny model procka bez podkręcania który będzie robił eovote to dla mnie jak najbardziej on wystarcza. Ja zbkomoa korzystam w następujący sposób: Caly dzień gram w World of tanks do tego troche muzy filmów, duzo neta i troche pracy na Office. Wiem ze moja wymagania nie są duże ale jak juz w cos inwestuje to lubię juz zainwestować w "petardę