Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze opinie o sklepie morele.net i jakości usługi składania komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kornel12

kornel12

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 11 09 2015 - 15:48

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie o sklepie morele.net ( po przeczytaniu opinii o tym sklepie w serwisie opineo.pl stwierdzam iż te opinie wystawiają pracownicy tego sklepu, lub sam producent, lub opinie wystawione w tym serwisie dotyczą innych produktów sprzedawanych w tym sklepie ) 

 

czytałem wiele opinii na temat tego sklepu i mam mieszane odczucia ponieważ dużo klientów  skarży się na ten sklep  oraz zarzuca mu sprzedawanie przechodzonego sprzętu, niszczenie komputerów podczas składania i unikanie odpowiedzialności za zniszczenie sprzętu oraz sprzedawanie niedziałającego towaru 

 

dlatego chciałbym się dowiedzieć czy warto kupować komputer  z własnoręcznie dobranych elementów z usługą składania tego komputera do gier wart 5,6 tyś z w tym sklepie  ( odbieram w punkcie odbioru w Łodzi lub Wrocławiu )

 

chciałbym również poznać wasze opinie na temat jakości  usługi składania komputera oraz chciałbym się dowiedzieć czy sklep sprzedaje używany sprzęt? 

 

a i chciałbym się zapytać czy miał ktoś problemy z reklamacją w tym sklepie/ czy kogoś oszukał ten sklep 

 

chciałbym się dowiedzieć czy w net punkcie w Łodzi/ Wrocławiu mógłbym podłączyć komputer w celu sprawdzenia czy działa oraz zobaczyć stan oraz jakość złożenia podzespołów.   

 

Również ucieszyłoby mnie jeśli ktoś powiedziałby czy obsługa w Net-punktach w Łodzi/Warszawie obsługa jest skora do pomocy oraz czy jest miła 

 

Chciałbym się dowiedzieć również o tym czy przesyłka jest prawidłowo zapakowana 



  • 0

#2 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 11 09 2015 - 16:01

jak dla mnie b.dobry sklep

co do składania to lepiej zamówiec same czesci i samemu złozyć na spokojnie bo oni składaja po 50 kompów dziennie i nie zawsze wszystko jest idealnie

 

czy bedziesz mógł sprawdzic sam zadzwon/napisz i zapytaj



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych